Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen programot toltenetek...

Milyen programot toltenetek le szivesen? (android)

Figyelt kérdés

Ugymond programozok androidra, de nem tudom, hogy milyen tipusu egyszerubb (mert nem vagyok valami jo) programokat hasznalnatok? :) Olyant szeretnek, amire szuksege van az embereknek, es meg nagyon nincs...

Legyszi valaszoljatok minel tobben, akarmilyen otletetnek orulok...:)



2012. máj. 26. 22:37
 1/1 anonim válasza:
100%

Naptár. Millió van. Egyik bonyolultabb, mint a másik. Halál egyszerű naptár. Legyenek benne a névnapok, egy gombnyomással lássam a heti nézetet, könnyen lehessen bele írni. Időpont és szöveg. Nem kell külön tól-ig, helyszín külön, név külön. Mert mire végigmegyek minden ponton az élettől is elmegy a kedvem. Időpontot lehessen belejelölni, és egy szöveget írni hozzá szabadon. Majd én beleírom, h anyám szülinapja vagy gipsz jakabbal tárgyalás vagy tejet kell venni. Lehessen beállítani, h figyelmeztessen vagy ne (ez a 6-os szeriás Nokiákban jól működött nagyon.) Ja, és legyen benne ismétlés funkció napi-havi-éves (pl. villanyóra bediktálás havonta ismétlődjön minden hó 5-én).

Vagy ha tudtok ilyet szóljatok!!!

2012. máj. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!