Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A T-Mobile június 1-jétől...

A T-Mobile június 1-jétől min.15 Ft egyenleghez köti a 0. facebook-ot. Netstarttal csak nekem paradox ez egy kicsit?

Figyelt kérdés

Már két SMS-t is küldtek az alábbi szöveggel:


Tisztelt Ügyfelünk! Tájékoztatjuk, hogy 2012. június 1-jétől Dominos előfizetőinknek az IÁSzF 4.3.3. pontja alapján az interneteléréshez (a Facebook Zero használatához is) legalább 15 Ft-os Domino egyenleg szükséges. Üdvözlettel: T-Mobile


Nekem általában nincs a kártyámon pénz, most is kerek 0 Ft-om van. Ha nagyon kell telefonálnom, 1500-al töltök, és az nekem hónapokig elég is. A barátokkal/ismerősökkel eddig Facebook-on tartottuk főként a kapcsolatot, hiszen az ingyen van, az SMS meg a hívás meg nem.

Sony Ericsson Xperia mini Pro-m van, és érdekes volt, hogy hiába tiltottam le minden létező adatforgalmat, frissítést, stb., ha a Netstart be volt kapcsolva, szépen szívogatta az egyenlegemet akkor is, ha nem Facebook-oztam - ha pedig igen, akkor pláne. Ha kikapcsoltam a Netstart-ot, a Facebook abszolút nem működött (de azért kikapcsoltam, mert veszélyesen fogyott a pénzem). Most, hogy nincs egy fillérem sem , a Facebook ugyanúgy működik., pedig a Netstart sincs visszakapcsolva.


A lényeg annyi, hogy nem értem, mire kell nekik majd az a 15 Ft. A Netstart 10 KB-onként leveszi a maga 13 Ft-ját, ezért ha most nekem van 15 Ft-om, akkor azt úgyis lehúzza, és utána ugyanott vagyok, ahol a part szakad... Most akkor ez így hogy...?


2012. máj. 29. 10:51
1 2
 1/13 eNerdzsy ***** válasza:

Ha szolgáltatást veszel igénybe fizetned kell érte, ilyen egyszerű.

Ha van egy megszabott minimális összeg aminek a kártyán kell lenni akkor töltsd fel. Ha 1500-al akkor annyival.

De ezt te is tudod...

2012. máj. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Korlátozd az adatforgalmad, hogy a böngészőn kívül más ne fogyaszthasson (DroidWall és társai).
2012. máj. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

Azért, mert 15 forinttal nem tudod feltölteni.

Ha töltöd úgy is több ezerrel fogod szál ez csak befektetés.

Mondjuk az se kutya, h mini prod van, mert ugye az eszünket játszani kell, de arra már nincs pénzed, h feltöltsd azt a szart.

2012. máj. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem befektetést, hanem beetetést akartam.
2012. máj. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Erről a DroidWall-ról még nem hallottam, utána nézek, köszönöm!

Utolsó: f*ngod nincs arról, honnan van a telefonom, de közöd sincs hozzá, úgyhogy leszel szíves véleményt nem nyilvánítani, mert nem kértem. Köszönöm.

2012. máj. 29. 11:09
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

Leszarom, h honnan van, viszont szabad véleménynyilvánítás van, szál kussoljál.

Leírtam, h mit miért, egyértelmű volt, h rákapatják az embereket aztán meg fizetőssé teszik.

Sok hülye ezért lett T, mert "ingyeeee va a féssszbúúk!"

2012. máj. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"Sony Ericsson Xperia mini Pro-m van, és érdekes volt, hogy hiába tiltottam le minden létező adatforgalmat, frissítést, stb., ha a Netstart be volt kapcsolva, szépen szívogatta az egyenlegemet"


Persze, mert az android rendszer ilyen, háttérben is használja a netet. Ha pénz a kártyádon akkor 13 ft/10 kb.


Inkább fizess elő havi 600 ft-ért a gonets csomagra, az fix 600 ft, nincs túlforgalmazási díj és ezzel akár a marketről letölhető facebook alkalmazást is használhatod:


megrendelés:

+GONETS sms-ben a 1430-ra.

2012. máj. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Az a helyzet, hogy a Facebook még kanyarba' nem volt "menő", mikor én már T-Mobile-os voltam, de mindegy.

A "sok hülye" meg igenis jól tette, mert felér az ingyen SMS-ezéssel.

Tahó meg ne legyél, mert én sem voltam az.

Mellesleg még csak nem is a kérdésre válaszoltál, szóval akár be is foghatod! ;)

2012. máj. 29. 22:36
 9/13 anonim ***** válasza:

"Mellesleg még csak nem is a kérdésre válaszoltál, szóval akár be is foghatod! ;)"


Az volt a kérdésed b+, hogy miért szívja le az egyenlegedet ez a kibaxott netstart. Hát azért, mert ahogy írtad 13 ft/10 kb.


Ez a kibaxott gonet s csomag meg havi 600 ft fixen és ezzel annyit faxbookozhatsz amennyit akarsz, sőt még esetleg netes böngészésre is használhatod orrba-szájba.


Nekem aztán tök mindegy, használd a netstart-ot kibaxott drágán, hadd szívja le pár nap alatt az egyenleged...

2012. máj. 30. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 guido válasza:
De most akkor az a lényeg, hogy 15Ft legyen rajta vagy 15ft/min a facebookozás? Vagy most ezt nem értem :O
2012. máj. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!