Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A T-Mobile június 1-jétől...

A T-Mobile június 1-jétől min.15 Ft egyenleghez köti a 0. facebook-ot. Netstarttal csak nekem paradox ez egy kicsit?

Figyelt kérdés

Már két SMS-t is küldtek az alábbi szöveggel:


Tisztelt Ügyfelünk! Tájékoztatjuk, hogy 2012. június 1-jétől Dominos előfizetőinknek az IÁSzF 4.3.3. pontja alapján az interneteléréshez (a Facebook Zero használatához is) legalább 15 Ft-os Domino egyenleg szükséges. Üdvözlettel: T-Mobile


Nekem általában nincs a kártyámon pénz, most is kerek 0 Ft-om van. Ha nagyon kell telefonálnom, 1500-al töltök, és az nekem hónapokig elég is. A barátokkal/ismerősökkel eddig Facebook-on tartottuk főként a kapcsolatot, hiszen az ingyen van, az SMS meg a hívás meg nem.

Sony Ericsson Xperia mini Pro-m van, és érdekes volt, hogy hiába tiltottam le minden létező adatforgalmat, frissítést, stb., ha a Netstart be volt kapcsolva, szépen szívogatta az egyenlegemet akkor is, ha nem Facebook-oztam - ha pedig igen, akkor pláne. Ha kikapcsoltam a Netstart-ot, a Facebook abszolút nem működött (de azért kikapcsoltam, mert veszélyesen fogyott a pénzem). Most, hogy nincs egy fillérem sem , a Facebook ugyanúgy működik., pedig a Netstart sincs visszakapcsolva.


A lényeg annyi, hogy nem értem, mire kell nekik majd az a 15 Ft. A Netstart 10 KB-onként leveszi a maga 13 Ft-ját, ezért ha most nekem van 15 Ft-om, akkor azt úgyis lehúzza, és utána ugyanott vagyok, ahol a part szakad... Most akkor ez így hogy...?


2012. máj. 29. 10:51
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Nem az volt a kérdésem... :D

De hiába is magyarázom, aki idióta, az is marad :D

Tanulj meg inkább írni, meg szöveget értelmezni! ;)

Mellesleg még mindig jó nagy tahó állat vagy :D

2012. jún. 1. 10:34
 12/13 anonim ***** válasza:

Hát arra válaszoltam, de mindegy.


A 15 ft-ra.

Nem tudom mi a gondod azzal a havi 600 ft-al, de ha neked jó az, ha feltöltöd az egyenleged és a háttérben a rendszer elhasználja 13ft/10 kb-onként, akkor használd továbbra is egészséggel...

Míg 600 ft fix összegért annyit netezhetsz amennyit csak akarsz, mivel túlforgalmazás nincs, csak csökkentik a net sebességét.

2012. jún. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Azt nem értem, hogy miért baj, ha valaki azért megy át a T-mobile-hoz, mert ingyenes a Facebook? Ez egy nagyon jó lehetőség és szerintem inkább az a hülye aki nem használja ki. Most pl. ha eléd nyújtanak egy 10 ezrest nem fogadod el? Ebben a pénzéhes világban, nem árt kihasználni a kis kapukat.
2012. jún. 15. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!