Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-mobile-nál van egy elmaradt...

T-mobile-nál van egy elmaradt számlám amit nem tudok kifizetni, lehet kérni részletfizetést?

Figyelt kérdés
12.000 ft-tal el vagyok maradva, és már küldtek sms-t hogy 30 napon belül lekorlátozzák.de a munkahelyem megszünt és egyszerűen ha megfeszülök, sem tudom kifizetni a számlát, van náluk vajon olyan megoldás, hogy akkor vagy 2 vagy 3 felé osztják és úgy befizethetném?köszi előre is
2012. máj. 29. 12:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen, van, ismerősöm is kapott lehetőséget 4 részletre, csak neki nagyobb volt az összeg.

Szerintem ezt 2-be tudják venni.

2012. máj. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nagyon köszi!!!
2012. máj. 29. 12:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Részletet is lehet kérni, annak ha jól emlékszem 3800 ft a díja, mi múltkor halasztást kértünk, 10 nap, és azt hiszem 2ezer ft körül volt. Mi 23ezerrel voltunk elmaradva, és nem engedték 4 felé venni, csak 2 részletbe, szóval lehet te nem fogsz kapni részletfizetést, de meg kell kérdezni!
2012. máj. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!