Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei Ascend G300 -at szeretn...

Huawei Ascend G300 -at szeretnék venni, de attól félek, hogy mivel még viszonylag új márka és kínai, nem olyan megbízható. Debreceni vagyok, és ha elromolna akkor hol lenne szervizelve?

Figyelt kérdés
Talán Galaxy Ace is szóba jöhet, de annak nincs akkora belső memóriája, nem olyan jó a kijelző. Xperi Neo V -t is néztem, de annak se olyan nagy a belső memóriája. Az utóbbi kettő drágább valamivel. Ti melyiket vennétek?

2012. máj. 29. 13:29
 1/9 anonim ***** válasza:

Visszaviszed oda ahol vetted és onnan elintézik a szervizt. Ha valamilyen gsm boltba vetted akkor ott helybe, ha meg szolgáltatónál vennéd akkor meg onnan küldik tovább a szervizbe.

És ha már szóba került a Neo V akkor vedd azt.

2012. máj. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Pityeeesz válasza:
A Huawei és a ZTE kínai márkák létére lazán hozzák a legnagyobb gyártók minőségét mérsékelt ár mellett, szóval nem kell tőle paráznod.
2012. máj. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs vele baj, de ha nem akkor Neo V, a belső memória ne izgasson úgytudom lehet bővíteni.A galaxy ace meg egyszerűen szar, régi már, igaz akkor se volt jó vétel amikor kijött.
2012. máj. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Még Alcatel OT 995 is szóba jöhet
2012. máj. 31. 06:23
 5/9 anonim válasza:

Vedd meg! Én is belevágtam, és nem bántam meg.

Kijelző tiszta, szép, élénk. Érintés érzékenysége megfelelő.

Memória terén teljesen korrekt. Helyi 4Gb helyből 2GB-t telerakhatsz, alkalmazásokra 755MB jut, ram, ha minden fut 150 MB körül marad még. Tettem bele egy 8GB-s SD-t, s így tökig elég nekem. Professzora 1GHz-s. Gyorsasága tökéletes.

Quick boot-tal tényleg(!) pár másodperc alatt kel életre.

Satöbbi, satöbbi... vegyél, jó!

2012. máj. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Hauwei-t ne vegyél,igazad van kínai ...Inkább Ace vagy Neoért adj több pénzt.
2012. jún. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
itt már minden kínai szal teljesen mind1 milyen telót veszel
2012. jún. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
a kínai telefonok a legjobbak manapság, és a huawei felér a legjobb cégekkel is, ha magadra hallgatsz huaweit veszel. olcsón kapsz egy szalonképes telefont, és a samsungot kerüld el, hamar tönkemegy össze csapott műanyag az egész.
2013. máj. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem ilyen telefonom van, egy éves és nem jött be. Műanyag vacak minden egyes alkalommal mikor lepottyan valami sérülés lesz rajta (kijelző hátlap oldala) plusz az akasi már nagyon hamar lemerül, és végül iszonyatosan belassult néha nem lehet feloldani, hívást indítani vagy fogadni.
2013. jún. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!