Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik az a kínai meztelenkuty...

Melyik az a kínai meztelenkutya kennel, ami természetesen megbízható és Debrecenhez a legközelebb van?

Figyelt kérdés
2010. jan. 22. 13:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Keress meg e-mail-ben légyszi, hátha tudok neked segíteni.

Üdv.

Amúgy milyen kutyust keresel?

Kopaszt, vagy powdert?

2010. jan. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A kérdésed első része nagyon szimpatikus, de a második része nem. Ha megbízható kennelt keresel, gondolom egészséges, szép küllemű kutyust is, akkor az útiköltségen sem kellene spórolni. Amúgy a neten fent vannak az igazi tenyésztők weboldalainak a linkje, keress rá.
2010. jan. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Néhány szuper kennel: Piciri, O'vamos, Choco-bit, Kaszanics, Di Rabozi.Itt most vannak is kölykök. És egyet értek az előttem szólóval; ne az utazási költségen múljék a dolog! Én 300km -t utaztam a kutyusomért, de előtte 2 kennelt is meglátogattam,- azok sem voltak a szomszédban- de tudom, hogy ez kellett. Így jöttem tisztába vele, hogy milyen típusú, színű, adottságú kínait szeretnék.
2010. jan. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Úgy értem, hogy a felsorolt kennelek mindegyikénél vannak kicsik. Kissé félreérthető voltam:D
2010. jan. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

Annyira nem volt lényeges, hogy itt legyen közel, de ha van közel is megbízható, akkor miért ne?:)

De az első válaszolóval leveleztem és megerősített a választásomban, egy budapesti kopaszkutyussal kapcsolatban, szóval mégsem a közelben fogunk kutyust venni:D

2010. jan. 22. 22:25
 6/8 A kérdező kommentje:

De amúgy nem is a lustaság miatt szerettem volna a közelben találni kutyust, hanem mert utánanéztem és intercityre, valamint sima személyvonat első osztályára sem lehet kutyust felvinni és féltem a kutyust a koszos vonattól. De ezt is meglehet oldani, szóval minden oké:)

Köszönöm a válaszokat.

2010. jan. 22. 22:29
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én kutyim heti szinten utazik. van jó kis hordozója, a sofőrök nem szúrják ki, és a busszal sem érintkezik közvetlenül. Sok örömet a kiskutyához!
2010. jan. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:) Arra Én is gondoltam, hogy majd szerzek neki egy táskát és abban lesz(persze nem úgy, hogy megfulladjon). De még a végén az is lehet, hogy autóval megyünk, de majd kiderül.
2010. jan. 23. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!