Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Go! Net S elég egy Androidos...

>_< kérdése:

Go! Net S elég egy Androidos mobilnak?

Figyelt kérdés

Ez a csomag 30MB szélessávú adatforgalmat biztosít, ennek átlépése esetén 32 kbit/s le- és feltöltési sebességre lassítja a kapcsolatot.

Kérdés lényege:

mire leszek képes ilyen csiga sebességgel ? Gondolom videót nézni nem tudok majd, és a weblapok betöltése sem lesz valami rövid idő. Telefon: Alcatel OT-995. (1,4Ghz CPU, 480x800 képernyő)


Régebben neteztem már ilyen sebességgel, de az egy ősrégi telefon volt, azon meg sem látszott a sebességcsökkenés, mert a telefon alapből nem bírta a szélessávú kapcsolatot...



2012. máj. 29. 14:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez függ azért a netezési szokásaidtól is. Nekem pl három androidos készülékem van, mégsincs internet előfizetésem, mert wifitől megyek wifihez, és még út közben is van wifi a buszon.
2012. máj. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy opera minivel kibírható még ez a sebességcsökkenés is, de érezhető lesz még így is.
2012. máj. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha ésszel használod, simán elég 30 mega is, nem lassítják be. Nekem 50 mega van, egy év alatt kétszer sikerült elhasználni az egészet, pedig egész nap online vagyok.
2012. máj. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Azért nem veszek nagyobbat, mert otthon van Wi-Fi modemem, és így tulajdonképpen "ingyen" tudok netezni, tehát azt használom, ami a számítógéphez lett bekötve.

Közben rájöttem, hogy a régi telefonnál miért nem érzékeltem különbséget: falun lakom, és csak 2G-s a kapcsolat, ami azt jelenti, hogy a max letöltési sebessgé 30kb/s, ezért nem tudtam kihasználni a kapcsolatot teljes egészében.

2012. máj. 29. 15:02
 5/5 anonim ***** válasza:
kibírható a sebességcsökkenés. én iPhone-al körülbelül 2 hétre tudom kitolni a 30 megát, de ha belefeletkezek, akkor lemegy 2 óra alatt. :D Most is például mindig elfelejtem, mikor veszi le a pénzt, mert ugye azért nem küld sms-t, direkt 2G-n használom, mert úgyse lesz gyorsabb, aztán mikor leveszi a pénzt, nem veszem észre, és tegnap már jött is az sms, hogy leforgalmaztam 8 nap alatt :D de szóval ki lehet bírni lassítva is, csak bizonyos programok nem szeretik, például nekem instagram nem tölt fel olyankor semmit.
2012. máj. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!