Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Erről mi a véleményük az...

Erről mi a véleményük az iPhone tulajoknak?

Figyelt kérdés

Eddig odáig meg vissza voltatok a retinakijelzőtől, a nagy képpontsűrűségtől. Nektek mi a véleményetek erről illetve szerintetek mit és hogyan fog lépni erre az Apple?


[link]



2012. máj. 29. 16:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem vagyok iPhone tulaj, de szerintem nem nagy szám. Hiába a HD, ha nincs elég aksi, és megeszi az egészet gyorsan.

Ha 3000mAh-s aksi lenne benne, akkor elmenne, de úgyis kb csaj 2000-s lenne benne.

Szép lenne meg minden, de nem elég a felbontás, és még korai is. Lehet, hogy lesz majd sokkal szebb HD kijelző is. Amúgy meg 4"-ra elég a 800x480, így 5"-ra pedig a 720p-s. Jó dolog, hogy kicsi meg minden, de mennyit ehet.. :D

2012. máj. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem iPhone tulajként mondom, hogy már megint hétmérföldes léptekkel trappolunk bele a számháborúzásba. Ekkora felbontás már tényleg tök fölösleges, nincs az a szem amelyik észre veszi.

Amúgy mit kéne lépniük? Az Apple termékekben is LG kijelző van. Valószínűleg hozzájuk is eljut ez a technológia.

Az LG meg inkább azzal foglalkozna, hogy végre legyártanak egy normális telefont, használható UI-vel.

2012. máj. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Biztos szép, jó kijelző, de az a helyzet, hogy a iPhone-ban lévő nekem tökéletesen megelel, annál többre szerintem nincs igazán szükség. Ez már csak játék a számokkal, egy a lényeg, legyen minl több a DPI, a processzormagok száma, a kijelző mérete... Csak jutnának már el az kkumulátor kapacitásának a növeléséhez, de ha akarnák, már megcsinálhatták volna azt is. Ja, és az LG telefonokat nem igazán kellene az Apple-lel egy mondatban emlegetni, lol.
2012. máj. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az a véleményem, hogy nekem a galaxy giom 3.2 inches, 320*480 felbontású, mezei TFT-LCD kijelzője(leszámítva, hogy napfényben elég rosszul olvasható) tökéletesen megfelel.
2012. máj. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Mivel az LG szallitotta eddig is a kijelzoket az Apple-nek, szerintem ezt is berakják az iPhone-ba, persze nem 5''-os lesz hanem sztem olyan 3,7-4 korul.
2012. máj. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Egyetértek azzal, hogy az akkumulátorokat is fejleszteni kellene.

Ne felejtsük el, hogy az iPhone "retina" kijelzőit az LG gyártotta.

Jelenleg 4"-os 800*480-as kijelzőt használok, megfelel.

2012. máj. 29. 16:30
 7/12 anonim ***** válasza:
nekem iPhone-om van, nem vagyok elájulva, nem is azért vettem, mert agyon van hirdetve h retina kijelző, hanem mert jól néz ki azzal a pixelsűrűséggel. ott van pl az Xperia S is, annak is elég jó és igazából erre is csak azt mondanám, hogy ahhoz, hogy tartsák ezt a pixelmentes képet, kell ilyen felbontás, nálam ez a történet ott akad meg, hogy nincs szükségem tepsire. maximum 4,3"-ig mondom azt, hogy ezzel tudok telefonálni is.
2012. máj. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
kérdező, ha már közben írtál, amúgy ez meg így működik, hogy amit megszoksz, felfelé van jobb, de ha visszalépnél, már nem lenne jó. mielőtt i4-em lett, samsung omnia 7-esem volt, és tökéletes volt. amúgy meg akku szempontjából nagyon sokat lehetne spórolni a hardveren. kijelző működéséhez kellene egy erős grafikus cucc, és elég lenne egy max 2 magos proci. ha már rátértem az omnia7-re, windows phone-os telókkal ezt meg lehetne csinálni, mert elég gyors egy ma már gyengének mondott 1 magos 1 Ghz-s procival. csupán(omnia7 esetén) nem 1500 mAh-s akku kell bele, hanem egy 2100-as vagy nagyobb. csak erre a gyártók nem eszmélnek rá, és megy a hardveres fejlesztés, és lassan már 8 magos telefonok lesznek, amiket semmi nem használ ki, csak az üzemidő csökken.
2012. máj. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Azért ne írj le minden gyártót! Vannak kivételek is! :)

Például ez:

[link]


3300mAh-ás akkumulátor van benne.

2012. máj. 29. 16:44
 10/12 anonim ***** válasza:

És hova akarsz fejleszteni egy 99,9%-os hatásfokkal üzemelő akkumulátort?

A Li-ion akksi is tökéletes lenne, ha 1,5 Ah helyett 3-4 Ah-s telepeket pakolnának a telefonokba, csak a "vékonysági" design háború ezt nem engedi meg.


Kijelző.Full HD felbontás 5"-ra.MI A TÖKÖMNEK?Újabb parasztvakítás, amivel ki lehet csalni az ember pénzét a zsebéből.

2012. máj. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!