Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen olcsó mobiltelefont...

Milyen olcsó mobiltelefont vegyek, ami strapabíró és kártyafüggetlen?

Figyelt kérdés

Valami zenelejátszós telefon kellene, akár használtan is. Mivel van iPad3-am, az a kamerázást és a játékokat kiváltja.


Egy 3 éves SE Walkman mobilom van, csak szegény beleesett a vízbe és a képernyője nem szuperál teljesen (a memóriakártyája még jó).


van valami 10 ezer Ft alatti érintőképernyős modell? vagy hol érdemes használt mobilt nézni? Olyan hely, ahol nem vernek át.


2012. máj. 29. 17:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Olcsó strapabírós érintős nincsen. Strapabírókból a legjobbak a Samsung Xcover telefonok, amik ütés-vízállóak, de nem érintőképernyős, és a hangzása sem egy Walkman. Én 9ért vettem független használt Samsung B2100-asat, alaptelefon, kamera, zenelejárszó, és tényleg bírja a strapát.
2012. máj. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bocsi az offért, de a Samsung Galaxy Xcover hogy ne lenne érintőképernyős..

Samsung S3500 telefont szerezz erre a célra, nekem is ilyen van jelenleg, és tényleg nagyon jó a hangzása, de érintőképernyő nincs rajta.

2012. máj. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azt nem mondtam, hogy nincs strapabíró érintős, csak azt hogy nem 10ezerbe fáj:

Samsung Galaxy Xcover 60E

SE Xperia Active 65E

Motorola Defy 60E

Motorola Defy+ 65E

2012. máj. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!