Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung s5230-as készülékem...

Samsung s5230-as készülékem érintő képernyője elromlott cserére szorul. Kb 8000ft lenne. érdemes megcsináltatnom?

Figyelt kérdés
mindíg lefagy,érzéketlen,képernyő elfut.

2012. máj. 29. 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem. Ebayről szállítással együtt 1000 ft-ért megvan az alkatrész, magadnak ki tudod cserélni. Ennél többet nem szabad költeni rá, az egész telefon nem ér többet.
2012. máj. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem érdemes.

Inkább vegyél helyette valami új telót.

Az s5230-nál kevés rosszabb teló van.

2012. máj. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Csajsziland válasza:
Tud valaki segíteni beszerezni nekem is képernyőt? kettő is kéne, egy rózsaszínű és egy bordó la Fleur-ünk van a tesómmal. Mindkettőnk érintőképernyője szinte egy időben odavan, gari lejárt. :(
2012. jún. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]


Találsz bordót és rózsaszínt is.

2012. jún. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Csajsziland válasza:
Köszi a gyors segítséget, én nem vagyok itt regelve, nincs devizaszámlám, satöbbi. De próbálok ismerőst szerezni, aki segít megszerezni. Magyar oldalon nem lehet ilyet szerezni?
2012. jún. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem kell devizaszámla, csak paypal, az kompatibilis a magyar számlákkal is. Itthon többszörösébe kerül.
2012. jún. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1000-ft ért maximum az utángyártottat kapod meg. Az eredeti sem bírt fél vagy 1 évnél többet, az utángyártott még kevesebbet.

Amúgy, ha van egy kis kézügyességed te magad is meg tudod csinálni. Érdemes a régi ablakot picit felmelegíteni, és az alsó sarokból egy gitárpengető szerű műanyag szerszámmal feltéphető.

2012. jún. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!