Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPad 1-et megéri megvenni?

IPad 1-et megéri megvenni?

Figyelt kérdés
Vagy már elavult? 50-60-nál többet nagyon nem akarok rászánni, és ezért is érdekelne. 3D-s játékok mennek rajta?
2012. máj. 29. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem igen, elavult már. mennek rajt a játékok, de nem mind. én is gondolkoztam már rajta, hogy a netbook-om lecserélem, de még mindig több hasznát veszem annak.
2012. máj. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Gergő92 válasza:
Ha nem akarsz sokat költeni tablet-re, simán! Még mindig helyt áll, jó kis készülék. Hogy mennek-e rajta 3D játékok? Merem megígérni, hogy órákat fogsz előtte ülni és gondolkozni, hogy hogyan is van ebben a kis kütyüben ennyi minden, hogy ekkora játékélményt biztosítson! Lehet már a legeslegújabb játékok hamarosan csak iPad 2-3ra jönnek, de a "régiek" sem piskóták! Pl.: Infinity Blade, Battlefield...
2012. máj. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen, azok is jók, csak iPod Touch 4G-m van, és el szeretném adni, aztán abból tabletet venni.. :D

Androidos Tableteket inkább kihagyom, mert van, amin menne a 3D-s játék, de az csak 7", engem meg vonz a 9.6" valahogy. :D

2012. máj. 29. 21:01
 4/4 Gergő92 válasza:
Hidd el, megéri az iOS mellett dontened! (iOS az Apple hordozható elektronika operációs rendszere)
2012. máj. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!