Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A négy mag miért felesleges?

A négy mag miért felesleges?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy most nem de egy fél év múlva már csak négy magra fognak kijönni a játékok, stb.
2012. máj. 29. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:

A megállapitásoddal ütöd a kérdésed.

De kezdjük ott hogy honnan veszed ezt a fél év múlva már csakis 4 magra jönnek a játékok dolgot?

Honnan van ez a tényszerüen közölt információ?ˇˇ

2012. máj. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem felesleges. Nem tudom, kik írták, hogy akadozik a One X, én is kipróbáltam, és érezhetően gyorsabb a régi kétmagosoknál, S4-hez még nem volt szerencsém.
2012. máj. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
nem hiszem hogy 4 magra irnak majd iden ez 100% az appok java egymagosra van irva esetleg hasznal 2t. a tegra zone-ban levo jatekok mar komolyabbak es kellhet nekik a tegra3 altal nyujtott 4mag. ez van android vonalon. wp symbian 1magot hasznal. ios: iphone4S es ipad 2-3ketmagos, nemhiszem h az iden kijovo iphone 4magos lesz,hanem csak A5X procis.
2012. máj. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ahogy le is írod, mert nincs rá igény alkalmazás fronton, és ha bele gondolsz, mihez kéne? el tudsz olyan alkalmazást képzelni, ami direkt erős hardver kell? persze, ha te fullhd-s filmeket akarsz vagdosni, szerkeszteni, max arra kellhet, de szerintem ez még mindig nem egy mobiltelefonra való. netezni meg nem hiszem, hogy 2 mag nem elég. arra meg, hogy a 720p-s kijelzőt meghajtsa, arra meg elég magas felár.
2012. máj. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Inkább legyen egy erős 2 magos (magyarul Snapdragon S4), azzal többet érsz.
2012. máj. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen.

manapság a 4 magért kidobsz 50-60-70 ezret.

Egyébként csak a csúcs telefonok lesznek a közeljövőben 4 magosak.

Jelenleg mindenki a középkategóriás telefonját 2 magosra csinálja.

Tehát szerintem fél év múlva egy csomó játék fog kijönni 2 magra.

2012. máj. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!