Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol tudom beállítani mini...

Hol tudom beállítani mini pro-n (android), hogy bekapcsolásnál ne induljanak el az általam kiválasztott felesleges programok automatikusan?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 8. 16:27
 1/8 anonim ***** válasza:

Ami program bekapcsolásnál elindul, az nem véletlenül indul el; ami számodra felesleges, az a telefon megfelelő működéséhez szükséges.Ha a rendszer helyet akar felszabadítani a memóriában, mert úgy érzi, hogy kevés, akkor majd magától fog bezárni olyan programot, amiről úgy gondolja, hogy nem szükséges futnia.

Tak manager, vagy task killer programokkal meg lehet akadályozni, hogy egyes programok elinduljanak, de ezzel több kárt lehet okozni, mint hasznot, és teljesen felesleges.

2012. ápr. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
task*
2012. ápr. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Oké, de nekem nem kellenek ilyen hülye játékkereső alkalmazások, frissítéskeresések, stb, ami kell, azt majd elindítom. Nem akarom kilőni mind, csak a feleslegeseket, pl. a google térkép is elintul, de nem mindig használom.
2012. ápr. 8. 16:35
 4/8 anonim ***** válasza:
A google maps anonim helyadatok gyűjtése céljából megy mindig, ha 3G-n vagy, vagy WiFin, akkor helyadatokat küld a googlenek.De minden egyes marketen letöltött alkalmazásnak ott van, hogy milyen programok szükségesek, hogy fusson a háttérben, iletve ahhoz, hogy letöltse az ember.Csak közvélemény kutatás céljából, de a Gmaps szinte az összes alkalmazásnak kell.
2012. ápr. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az automatikus frissítéseket (gondolom gmail, facebook, youtube, stb) meg be lehet állítani, hogy ne automatikuan keressen, hanem te majd manuálisan elvégzed...ezt is be lehet állítani.

A játék keresőt meg nem nagyon értem.

2012. ápr. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Van ilyen "Games by PopCap", amiben játékokat lehet letölteni, az is elindul mindig, de letörölni nem tudom.
2012. ápr. 8. 16:46
 7/8 anonim ***** válasza:
Valószínű az egyik letöltött popcapes játékkal lejött ez is.Ne foglalkozz vele, kárt nem okoz a telefonban, ha meg kevés lesz a rendszer memória, akkor meg a rendszer maga majd be fogja zárni.
2012. ápr. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Rootolod a telefont és Google playeről beszerzett valamilyen startup cleanerrel (vagy hogy szokták hívni őket) kiiktatod ezeket. Persze csak óvatosan.
2012. ápr. 9. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!