Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet microSD-re...

Hogyan lehet microSD-re telepíteni, Androidnál?

Figyelt kérdés
A meglévő programok data fájljait hogyan tudnám áthelyezni a memóriakártyára, hogy utána induljon is? Csak rootolt telefonnál lehetséges memóriakártyára telepíteni? Esetleg tudnátok olyan programot ami gyári állapotú telefonnál ezt a gondot megoldaná? (2.3.3)
2012. máj. 30. 10:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Max. áthelyezni tudod a kártyára. Az már 2.3 esetében megy gyárilag is. Az alkalmazás kezelőben a kiválasztott alkalmazás lapján meg is találod az áthelyezés SD-re opciót. Ha lehet akkor aktív ez a gomb, ha nem akkor meg nem. Play-en keress rá az App2sd-re és akkor egy kicsit megkönnyíted a dolgokat, mert ez megmutatja, hogy mi az amit át tudsz tenni a kártyára.
2012. máj. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de ezekkel eddig is tisztába voltam! A DATA fájlokat, amik foglalják a helyet, na azokat, hogy tudom átlőni az sd-re??
2012. máj. 30. 11:27
 3/4 A kérdező kommentje:
Áthelyezni át tudom, de utána az alkalmazás nem indul el! :/
2012. máj. 30. 11:30
 4/4 anonim ***** válasza:

Rootolatlan készüléknél ez így elég esélytelen lesz.

A link2sd-t nem próbáltam, de az mintha valami ilyesmit tudna és rootlnni kell hozzá a telefont. Lérehozol egy ext3 partíciót a memóriakártyán és akkor arra mehet minden.

2012. máj. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!