Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windowst így lehet telepíteni?

Windowst így lehet telepíteni?

Figyelt kérdés

Nos, van nekem egy 32 bites Win 7-em, de a 8gb RAM miatt kellene egy 64 bites. Szedtem is le egy iso-t kiírtam dvd-re de az istennek se akarja bootoláskor beolvasni, pedig csak az optikai egységről engedem neki, hogy bootoljon mégse. 32 bites telepítőt bezzeg zokszó nélkül viszi...


Nos a kérdésem: a telefonomba amúgy is akarok venni egy 8 gigás microsd kártyát, konkrétan ezt [link]


erről a kártyáról az usb átalakítóval lehet rendszert telepíteni? Mert dvd-ről sehogy nem akarja, már mindent kipróbáltam amit tudtam.

Ja, és biztos tud futtatni 64 bitest is, Kingston Hyperx 1600-as RAM, i5 2500k...


2012. márc. 29. 10:31
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Valamint tudok szerezni egy 200 gigás külső hdd-t, szintén ugyanezt kérdezem, arról is lehet?
2012. márc. 29. 10:33
 2/17 P.O.C. ***** válasza:
100%

Ilyenről még nem hallottam. Ha a procidnak van 64-bites kiterjesztése be kell hogy boot -oljon. Szerintem az történt, hogy rosszul írtad ki a telepítőlemezt, ezért nem boot -olja.


És igen, a memóriakártyáról is tudsz boot -olni.

2012. márc. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

üdv írd ki clone cd vel :) én is évek ota ezt használom egyszerű és nagyszerű

[link]

2012. márc. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Nero 11-et használok nem az íróval van baj szerintem, de megnézem a Clone-nal is.


Az a gond, hogy kétféleképp is kiírtam, csak az isot, meg az iso fájl teljes tartalmát kicsomagolva. És azt írja ki, hogy please install a proper boot device, közben ott figyel benne a telepítő...


Amikor meg csak úgy beteszem a dvd-t futtatni akar valami sperr32.exe-t vagy mit, az micsoda? mert amúgy azt se indítja el valami többsoros hibaüzenettel körítve.


Egyébként meg köszi! Megy a zöld.

2012. márc. 29. 10:56
 5/17 DannyZuko ***** válasza:
Lehet hogy ratyi az iso file. de tedd usb-re.. pendrive... lehet róla win7et telepíteni. googlibe: windows 7 usbről és máris megtudod hogy kell... én is arról telepítek. gyorsabb
2012. márc. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 P.O.C. ***** válasza:
100%

"Az a gond, hogy kétféleképp is kiírtam, csak az isot, meg az iso fájl teljes tartalmát kicsomagolva."


Mindkétféleképp rosszul csináltad! A Nero Burning ROM -on belöl a CD/DVD író menüben lesz egy olyan, hogy CD kép felírása.. (Ha jól emlékszem) Azt használd! Egyéb esetben a boot sector nem kerül a lemezre.


Amúgy én CD/DVD képek felírására az ImgBurn -t használom. Kicsi, okos, ingyenes és magyarítható.. :)

2012. márc. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget :) most megpróbálom microsd-ről evvel a cumóval rárakom az iso-t [link]


Ha így nem akkor ImgBurn.

Zöldek mentek!

2012. márc. 29. 14:55
 8/17 A kérdező kommentje:
a fájl meg nem hiszem, hogy sérült lenne, nCore-on x64-re ezt dobja ki elsőnek, legtöbben töltik, ha hibás lenne már levették volna szerintem :)
2012. márc. 29. 14:58
 9/17 P.O.C. ***** válasza:
Mindenképp MSDN változatot szedj le. Az az eredeti Microsoft forrás, nincs bennük taknyolás, tuti működnek.
2012. márc. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
És most sem jó??
2012. márc. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!