Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » FONTOS! IPhone 4S vagy Xperia S?!

XPiri kérdése:

FONTOS! IPhone 4S vagy Xperia S?!

Figyelt kérdés
Sziasztok! lenne egy kérdésem..:) holnap meg szeretném venni álmaim telefonjainak egyikét:D szerintetek melyiket vegyem? iPhone nagyon tetszik viszont tudom, hogy fel kell törnöm(Jailbrake) ahhoz hogy ne kelljen fizetnem a szoftverekért, ami eléggé aggaszt mert igy a garancia is elvész... az Xperiát pedig nem ismerem eléggé ahhoz hogy megbizzak benne ezért az is érdekelne hogy ehhez mennyire lehet magyar nyelvű szoftokat találni(ingyen). Pl.:GPS. Válaszokat előre is NAGYON KÖSZÖNÖM!! :)

2012. máj. 30. 19:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%

Nem vész el a garancia JB esetén, csak ha JB-zve adod be a szervizbe a készüléket. JB bármikor visszaállítható, nyomtalanul eltüntethető.


Btw úgyis azt fogják mondani, hogy az iphone egy túlárazott sz.r, úgyhogy rá fognak beszélni az androidra:))


Majd jön nemsokára Jolinar, az android szószólója, aki elmondja, hogy miért is jó a zöld robotos oprendszer:) De a legfőbb érvük az lesz, hogy túlárazott az iphone.


Csak egyesek nem fogják fel azt a tényt, hogy van, amikor nem érdekes a pénz.. van, hogy a készülék stabilitása, esztétikuma sokkal többet ér, mint egy vírusos valami:)

2012. máj. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%

Akkor kezdjük sorjába:


iPhone 4S

-1. A jailbreak nem jár garanica vesztéssel, ha restore-ozod a telefont.(ugyan igy van androidon is ha root-olod.)

-2. Van regeteg ingyenes, és freemium alkalmazások az AppStore-ban.

-3. Ha tört alkalmazásokat akarsz tenni az iPhone-ra, akkor JB, és Installous(Ez a Tört AppStore)

-4. Ha a Vodafone-nál veszed, akkor kapsz ingyen iGo-t, ha a t-mobile-nál veszed akkor Navigont-t.

-5.Minimum 3 évig lesz rá friss iOS (iOS6,iOS7,iOS8) szoval nem kell félni ugy mint androidon, hogy nem lesz rá uj szoft.

-6.Az iOS ki használja teljesen mind a 2 magot, az android-nál meg elég kevés azon alkalmazások amik kihasználják.

-7.700.000 alkalmazás az AppStore-ban.


Ha jobban érdekel az iPhone, akkor olvassd el ezt:

[link]

2012. máj. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

[link]

http://www.youtube.com/watch?v=VyH35cCHQRg

Nézd meg ezt a két tesztet.

Meg jön rá hamar a kedved :)))))))))))

2012. máj. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
17%

Hidd el jobban jársz az iOS-el! Én nekem volt 2 hétig egy xperia arc s készülékem, annyira szar egy telefonvolt, hogy az nem igaz. pl.: A kamera 1ft nem ért, folyamatosan lefagyott(Pedig 2.3.4 volt rajta, próbálkoztam több root-al is(doomloader), de ugy is szar volt.) , hülyén néztek ki rajta a játékok(Nagyon!!!).

Ezért váltottam, és elcseréltem egy 16Gb iPhone 4re, és azóta könnybe az életem. :)

2012. máj. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
52%
xperia s szerintem és igen túlárazott az iphone semmivel se jobb mint az xperia s sőt inkább rosszabb de alma úgyhogy +40 ezer. a fagyásról meg annyit hogy nekem xperia s em van és még nem fagyot le sőt volt 1 felmérés ami szerint az ios instabilabb mint az android (ezt csak azért írom mert sokan azzal jönnek instabil az android) és igen tényleg fagy de leginkább a olcsó készülékeken illetve samsungnak szarok a gyári romjai de 1 arc s vagy xperia s se fagy be persze az iphone se.
2012. máj. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 bp1985 ***** válasza:
29%
ios-t is megfagyasztom 2 perc alatt. ios-t akkor, ha szeretsz szenvednbi, androidot akkor, ha egy kész oprendszer kell, amire felrakod, és megy.
2012. máj. 31. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hogy fagyasztod meg az ios-t 2 perc alatt?:)))
2012. máj. 31. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Max berakja a fagyasztóba.
2012. máj. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Xperia S.

Az iphone erosen tul van arazva, es az xperia s olcsobb, es erosebb hardverben.

Es szerintem az ios nem annyival jobb, sot szerintem kb egy szinten vannak az androiddal.

:)

2012. máj. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hello mindenki! Meg lett végre a várva várt telefon!:D Xperia S-et vettem. Köszönöm a kommenteket midnenkinek, sokat segitettetek!!! :)
2012. jún. 2. 23:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!