Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4-em van és nem müködik...

Iphone 4-em van és nem müködik a viber! Elöször a CONTINOUE után nem jutottam sehova aztán engedélyeztem az értesitéseket és most ott akadok el ahol a tel számot és az országot kéri!?

Figyelt kérdés
Ezt irja ki "no connectivity coul not connect to viber please check your connection and try again" mit tegyek?
2012. máj. 30. 21:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Kit akartál hívni? Ő is futtatja a Vibert? Elérhető éppen (WiFi-re van csatlakozva)?
2012. máj. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem wifiröl vagyok hanem vodás 500 Mb-s net! és hivni sem tudok még a kód sem jön semmit nem csinál!
2012. máj. 30. 22:39
 3/6 Electronicperson ***** válasza:
azért mert a vodafone nem támogatja a VoIP-t, magyarul nem lehet hangot átvinni az internethálózaton. És külön tiltja is a szolgáltatást.
2012. máj. 31. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
:/ koszonom.akkor csak wifi..
2012. máj. 31. 09:30
 5/6 anonim válasza:
Hogy a fenébe tudtad engedélyezni az értesítéseket, mert én hiába kapcsolom be a Beállítások/Vibernél az értesítéseket nekem újból nem jó :(?
2013. jan. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Na végre sikerült nekem is :)
2013. jan. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!