Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Zte Skate Nem kapcsol be helP?

Zte Skate Nem kapcsol be helP?

Figyelt kérdés

Sziasztok kikapcsoltam a telefonom mert belassult és amikor be kapcsolnám Kijön az andorid jel aztán a Zte Utána meg egy fekete háttérnél villog az android jel kéken?

valami megoldás? még a Pinkodigse megy el


2012. máj. 31. 12:34
 1/10 anonim ***** válasza:

Töltsd fel.

Végső soron üsd földhöz, az mindig segít.

2012. máj. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 djubika válasza:
Bekapcsolásnál egyszere nyomd meg Bekapcsoló hangerő felfelé és a home gombot (a kis házikó) 2-3 másadperc mulva bejön a recovery menű,utánna a hangerő gombok használatával keresd meg a WIPE DATA / FACTORY RESET . A black gombbal okézd ugyan keresd Yes --delete all data black gombal okéd le várd ki amig dolgozik és utána restart Phone . (visszaáll a gyári beállitásokra Adatvesztésel jár de 99 százalékra ujraindul és használható lessz Ha sikerült ird le.ide
2012. máj. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
SZia Megcsináltam de még mindig csak az a kék android felirat villog ott.
2012. máj. 31. 13:01
 4/10 A kérdező kommentje:
2 nappal ez elött vettem. a Back gomb pirosan világit
2012. máj. 31. 13:06
 5/10 A kérdező kommentje:
SIKERÜLT !!! KÖSZÖNÖM!!!!!!!!!!!
2012. máj. 31. 13:12
 6/10 anonim válasza:
nekem is ez a bajom,de hiába nyomom be egyszerre nem jön be semmi...
2012. jún. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Sokáig kell nyomni egyszerre a gombokat.Nekem is ez volt a hibám, de hála istennek megoldódott... KÖSZÖNÖM!!:))
2012. okt. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

én is köszi!

Isten vagy (:

2012. dec. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Szolnok Éva válasza:

Sziasztok. ugyanez a problémám, de mikor odaérnék hogy restart Phone, akkor nincs nekem ilyen lehetőség,csak ezek vannak:

reboot system now

apply sdcard:update.zip

wipe data/factory reset

wipe cache partition

Itt mire menjek?

2014. júl. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
reboot system now
2014. júl. 2. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!