Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy zte blade telóm....

Van egy zte blade telóm. Csatlakozni akartam wifivel egy hálozathoz /közepes jelerősség/de nem csatlakozott hozzá. Miért? A teloval van vmi gond vagy kevés a közepes jelerrőség?

Figyelt kérdés
2012. máj. 31. 20:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Az a kérdés, hogy nyitott vagy zárt hálózat volt, amihez nem sikerült csatlakozni?

A nyitott-hoz egyszerű, de nem minden esetben tartalmaz a nyitott hálózat INTERNET-et, lehet egy belső munkahálózat, ilyenkor nem jön be semmi a böngészővel.

Van olyan eset is, amikor nyitott a hálózat, de MAC cím szűrés van, így csak azokat az eszközöket engedi be a router, amit előre beállít a felhasználó a routerbe. Ez utóbbi nagyon biztonságos, és amin most netezek (otthoni nyitott, MAC szűrős WIFI), ez is ilyen: mindenki azt hiszi fel tud lépni, aztán megpróbál csatlakozni, de eldob minden csatlakozót! :)

Jogos a kérdés, hogy ez utóbbi megoldás miért jobb egy sima, jelszóval levédett hálózatnál?! A válasz nagyon egyszerű: sokkal biztonságosabb, illetve ha a telefont újra kell rakni, akkor nem kell a jelszavakat újra beállítgatni, egyszerűen csak egy böngészőt indítasz és megy is a net :)

2012. máj. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem is ZTE Bladem van, és nekem is van vele ilyen gondom, nem lehet vele mit csinálni. A közepes jelerősség nem lehet gyenge..
2012. máj. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!