Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most akkor a T-Mobile-nál mi...

Guido kérdése:

Most akkor a T-Mobile-nál mi ez a 15Ft-os valami az "ingyen Facebookra"?

Figyelt kérdés

De most akkor az a lényeg, hogy 15Ft legyen rajta vagy 15ft/min a facebookozás? Vagy most ezt nem értem :O

Valaki magyarázza el nekem legyen szives


2012. máj. 31. 20:21
 1/7 anonim válasza:
ha a 0.facebook.com-ot használod, akkor az egyenleged 0 Ft is lehet, akkor is müködnie kell. Ha mégsem müködik, akkor hívd fel az ügyfélszolgálatot, és mond el hogy mi a baj. :)
2012. máj. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tényleg nehéz megérteni?

Ha kevesebb mint 15Ft van az egyenlegeden akkor nincs 0.facebook. Nem tölti be.


Ha több mint 15Ft van a kártyádon akkor ugyanúgy ingyen használhatod. Csak pár órával előtted kérdezték meg....


http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..

2012. máj. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Bocsi, csak a barátnőmmel igy tudok beszélgetni és a Netstart-ot nem rég kezdtem el használni és nem értettem hirtelen. De ez nekem életfontosságú volt
2012. máj. 31. 20:25
 4/7 anonim ***** válasza:

"A Facebook Zero oldalt belföldön a T-Mobile hálózatán akciónk ideje alatt adatforgalmi díj felszámítása nélkül böngészheti. Az akció visszavonásig, de legfeljebb 2012. június 30-ig tart."


A 0.facebook.com ingyen van, de a WAP-os (nem internetböngészős, régebbi) készülékeknél ez nem ingyenes. Illetve arra kell figyelni, hogy ne ugorjon át az m.facebook.com -ra, mert az nem ingyen van. Ha valakinek megnézed a fotóját, vagy a profilját, akkor ugrik át a böngésző! Erre ügyelni kell!

2012. máj. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Arra lennék kiváncsi, hogy a NETSTART+ az most a o.facebook.com? Ez nem okos telefonos net. Régi Samsung telefonon ahol csak szövegeket jelenit meg
2012. máj. 31. 20:42
 6/7 anonim ***** válasza:
a netstart egy csomag, ami havidíjmentes. és valóban, ez így van. mostantól ha nincs 15 Ft az egyenlegedből, akkor nem kapcsolódhatsz...találkozz inkább barátnőddel, ne facebook-ozzatok.
2012. máj. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
a Barátnőm 40km-re lakik tőlem. És most nem tudok a hétvégén hozzá menni, mert készül az érettségire és ha ott vagyok akkor meg nem akar tanulni mert velem akar lenni
2012. máj. 31. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!