Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mitől okostelefon egy telefon?...

Mitől okostelefon egy telefon? Miért androidos? Miért lenne érdemes nekem nőként androidosat vennem?

Figyelt kérdés
Tudom, elsőre elég hülye kérdéseknek tűnnek... Samsung S5230-om van. Nem akartam ilyet, úgy kaptam. Eléggé bevált, hát gyorsan ki is néztem egy "csajosabbat": Samsung Diva, hófehérben. Utánaolvasva gyorsan le is tettem sajnos róla. Aztán arra gondoltam, igazából ezért a pénzért (még ha használtan is), de már vehetnék egy jobb, androidos telót is. De az miért is lenne jó nekem? Több alkalmazás, viszont ha nem használom ki, inkább rosszul járok vele. Meg tölteni is sűrűbben kell. Szóval érveket és ellenérveket kérnék. Köszönöm. :) Ja, és csak úgy kíváncsiságból, ha tudnátok mondani pár "csajosabb" érintős telót, amit érdemes megnézegetnem.

2012. jún. 1. 19:29
 1/6 A kérdező kommentje:
Egyébként öcsém ilyen "telefonb.zi", egész nap azt nyomkodná ha lehetne. Na nála megértem minek. :D De például nekem netem sincs telefonon, szóval ezt is vegyétek figyelembe a tanácsadásnál. Egyébként amit most láttam és nagyon helyes, az a Samsung Galaxy Mini...
2012. jún. 1. 19:35
 2/6 anonim ***** válasza:
55%

Galaxy Mini eszedbe ne jusson.

Samsungot soha!!!

A Sony Ericsson Xperia Mini/Mini Pro (NEM x10 mini) fehérben szerintem elég csajos.

35ezer forint a sima mini. az alatt ne vegyél. vagy még sony ericsson live with walkman is jó nagyon 32e a tmobilban. mind2 fényévekkel jobb akár még a 60 ezres galaxy-knál is.

ZTE-t se vegyél hiába a nagy képernyő ha úgy akad mint aszar.

Ha az appokat nem használod akkor tényleg semmire sem jó.

Az Android az egy operációs rendszer.

NAGYON testreszabható és gyors.

2012. jún. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
4%

érveket/ellenérveket nem tudok mondani


DE!

A Samsung Galaxy Minit bátran vedd meg! Az enyém is olyan, és nagyon jó! Semmi baj nincs vele! : )

2012. jún. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne halgass arra aki samsungot ajánl sokkal rosszabbat kapsz a pénzedért , Énis csak azt tudom mondani mint az első ! Sony e. xperia mini !!! olcsó és nagyon jó telefon!!
2012. jún. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A Samsung galaxy minivel sem lenne semmi gond, ha annyiért árulnák, amennyit ér.Egy 10-essel olcsóbban nem lenne olyan rossz.

Alap, belépő szintű telefonnak nem rossz, a hardvere és a tudása alapján ma már oda tartozik, csakhogy közép kategóriás áron árulják, ami baromira nem éri meg.

Ott a Sony Ericsson Live with walkman, Xperia mini, Xperia mini pro, huawei ascend y200.Ezek megérik az árukat, és az első háromnál, a három xperia telefonnál a frissítéssel sem lesz gond egy darabig.

Ezekhez nem feltétlen kell net előfizetés a telefonhoz, de ugye ténylegesen csak akkor tudod kihozni belőlük a maximumot.Ezért van wifi antenna, nyilvános wifi pontokra csatlakozva bármikor lehet rajta netezni.Akár a mc donald's-ban, akár a suliban, melóhelyen, akárhol, ahol van ingyenesen elérhető wifi kapcsolat.

Az okostelefon, meg akkor lesz okostelefon, ha olyan alkalmazásokat töltesz le, amivel tényleg könnyebbek lehetnek a napjaid.

Biztosan megtalálja mindenki a saját kedvenc appjait, rengeteg csajoknak szóló is van.

Témák itt már nincsenek, launcherek vannak, amivel teljesen át lehet szabni az egész telefon menürendszer kinézetét, és olyan csicsás-habos-csajos témákkal lehet felturbózni a rendszert, amilyennel csak akarod.

Az android rendszernek ez a nagy előnye.Olyanra alakíthatod-formálhatod, amilyenre akarod.

A töltéssel nem lehet mit kezdeni, a hardver sokat eszik, bár vannak ügyes trükkök, amivel meg lehet oldani, hogy kicsivel tovább bírja szuflával.

2012. jún. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Így már picit tisztábban látom a dolgokat. Jó dolog lehet nagyon, bár nekem lehet egyelőre picit felesleges. Max itthon van wifi a közelemben, de itthon ugye van laptopom is. Mindenesetre kicsit okosabb lettem android témában. Köszönöm. :)
2012. jún. 2. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!