Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Be lehet állítani valahol,...

Be lehet állítani valahol, hogy ne tudjanak bizonyos személyek üzenetet küldeni? SEGÍTSETEK LÉGYSZI!

Figyelt kérdés

Samsung S5230-as telefonom van. Tudom, hogy a hívást belehet állítani, hogy ne tudjanak hívni engem és foglaltat jelezzen.

Ugyanezt meg lehet csinálni az üzeneteknél, hogy ne tudjon üzenetet küldeni nekem XY? Hogy el se jusson hozzám, mert kezd az agyamra menni?!

Próbáltam, átnéztem a telefont, de nem találtam ilyen funkciót, de hátha cask én vagyok hozzá béna :S


Légyszi segítsetek!!!



2012. jún. 1. 21:13
 1/1 anonim ***** válasza:
nekem volt samsungom, az üzenetbeállításoknál volt, és 10 db telefonszámot tudtam blokkolni
2012. jún. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!