Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most ebbe az esetbe mégis mi...

Most ebbe az esetbe mégis mi a teendő? Sürgős

Figyelt kérdés

Nokia C5-03-as telómon nem jó a wifi, csatlakozik mindegyikhez de aztán nem tölt be csak kiírja h érvénytelen szervernév. Írtam már a Nokiának is, ők ezt írták:

Kérjük, ellenőrizze az alábbi beállításokat:

1. Menü>beállítások>kapcsolatоk>célok>opciók>alapértelmezett kapcsolat - itt legyen vagy mindig rákérdez, vagy internet a kiválasztott.

2. Böngésző (web)>kettős nyil>beállítások>hozzáférési pont - itt is legyen a beállítás a fenti.

3. A Menü>beállítások>kapcsolatоk>célok>opciók>internet csoportban legyen elérhető a kívánt csatlakozási pont az első prioritások között.

Javasolt a mindig rákérdez beállítás, ha különböző wlan kapcsolatokat használ. Ebben az esetben az alkalmazás indításakor megjelenik a wlan keresés opció. Ezt választva lehetősége van kiválasztania az aktuális wlan kapcsolatot.

Ha a fenti beállítások jók, de az internet használata továbbra sem megfelelő, akkor célszerű lesz a készülék memóriájának a formázása a *#7370# kombinációval. Az ekkor kért biztonsági kód gyárilag az 12345. Ez a művelet teljes adatvesztéssel jár, így előtte a készülékben tárolt adatok mentése számítógépre szükségszerű. Ezt a Nokia Suite alkalmazással teheti meg. Az alkalmazás letölthető innen:

[link]

A formázás után próbálja ki a készüléket, majd telepítse vissza a lementett adatokat. Célszerű csak a személyes adatokat visszaállítani a készülékre, hogy igy elkerülje az elégtelen működést kiváltó ok esetleges visszállítását.


Nos, az első beállításokat elvégeztem, a probléma továbbra sincs megoldva, tehát meg kéne formázni a memóriát..Egyik ismerősöm viszont azt mondta hogy ezzel törlődhet az op. rendszer is..vagy kárt tehetek a telómban..most mitévő legyek? direkt azért vettem ilyen telót mert olcsó, tetszetős, és wifi is van ...:( valaki segítsen


2012. jún. 2. 13:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne hallgass az ismerősödre, hülyeséget mondott.
2012. jún. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem se, szakember biztosan jobban tudja a dolgot, mint az ismerősöd.
2012. jún. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
tehát az op.rendszer nem törlődik? és a témák, meg a gps meg ilyenek?
2012. jún. 2. 13:31
 4/8 anonim ***** válasza:
Az utolag, altalad ratett tartalmak torlodnek, smsek, fotok, a plusz ratoltott programjaid.
2012. jún. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ugye a nokia egy okádék-hánydék-fos
2012. jún. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ez nem teljesen így van, de a lényeg az, hogy amit tudsz másolj fel a gépre, azokat utána vissza tudok rakni.
2012. jún. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Meg van formázva a teló, mégsem lett jó. Am. már mióta megvan a telóm azóta nem csatlakozik az itthoni wifire. Valaki segítsen könyörgöm ha tud :(
2012. jún. 5. 16:52
 8/8 anonim válasza:
nekem is ugyanilyen telefonom van, ugyanezzel a problémával!! engem is a halálba idegesít, sőt én arra is gondoltam, hogy ez ilyen kis csel a nokia/szolgáltató részéről, hogy kénytelen legyél internetet venni a telefonodra...
2013. jan. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!