Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Eladtam a mobilom bekapcsolhat...

Eladtam a mobilom bekapcsolható állapotban,2nap múlva hívtak, hogy rossz vegyem vissza vagy feljdlentenek, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Eladtam expressen használt mobilomat(18 ezer forintért), a vevő a testvérével vetette át tőlem a mobilt, mikor átadtam be volt kapcsolva, semmi baja, 2nap múlva hívott, hogy alaplapja el van törve,bevizsgáltatta, és vegyem vissza mert feljelent apehnál, rendrségen, tudni kell hogy testvére készenlétis rendőr, mit tegyek? Ha nem veszem vissza akár börtön is lehet?

2012. jún. 3. 10:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Apehnál? :D

Ez egy jó iskola, adásvételi szerződést kell írni, amiben benne van, hogy a telefont a másik fél megnézte és működött.

Persze ezzel így utólag semmire nem mész, de ez legyen a fejedben innentől.

Törött alaplap? Nem tudom próbáltál-e nyákot eltörni, 180fokban is meghajlik néha és nem törik el. Ha el akarja valaki törni az alaplapot baltával ketté kell csapni a telefont. Szard le hogy rendőr, semmit nem tud tenni, legyen egy kis eszed és gondolkozz mielőtt mindenféle kamut beveszel amivel a pénzt ki akarják belőled szedni.

2012. jún. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a segítséget!

Akkor nem parázok most már :D

2012. jún. 4. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!