Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Blackberry hallottam hogy...

Blackberry hallottam hogy nagyon rossz telefon, de a formája iszonyúan tetszik. Milyen telefon van ami hasonlít rá és jó is?

Figyelt kérdés
2012. máj. 22. 21:28
 1/9 anonim ***** válasza:
ilyesmi candybar telefonjai a nokiának vannak még, hát konkrétan az se jobb, de legalább nem kell hozzá külön előfizetés a teljeskörű használathoz.
2012. máj. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy melyik Blackberry, van ezer féle. Esetleg képet, vagy típust mondhatnál. Nemtudom milyen árban gondolkozol, és milyen a forma, de szereintem a következők ritkaszép telefonok:

Lumia800-900

iPhonok

Arc S, Új Xperia sorozat

2012. máj. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Keress rá keresőben, hogy Qwerty billentyűzettel telefonok. Sokan gyártanak ilyen mobilokat.
2012. máj. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nokiának van még hasonló (talán a Motorolának is még). Szerintem annál azért jobb a Blackberry. Sajnos BIS előfizetés nélkül kicsit nehézkes pár dolog (például dühít hogy nincs rá normális offline navigáció).
2012. máj. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
hát pl tezszik a Blackberry 9900.olyasmi formára gondoltam.van a Nokia Asha,de arra is sok a panasz:/
2012. máj. 23. 07:11
 6/9 anonim ***** válasza:
nokia E-6 hasonló
2012. máj. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
jól néz ki.és ez milyen? megbízható telefon? a Nokia e-6.
2012. máj. 23. 14:30
 8/9 anonim ***** válasza:
igen elég megbízható gép apám gyűri rendesen és semmi baja
2012. máj. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kitől hallottad,hogy nagyon rossz telefon?

Csöppet el vagy tájolva a Blackberry-ket illetően:)

2012. máj. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!