Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonadó- Vodafone megteheti...

Telefonadó- Vodafone megteheti, hogy enged kilépni?

Figyelt kérdés

Az új telefonadó részemre negatívan befolyásolja a telefonszámlám összegét, mert én nem beszélek annyit mint amennyivel a vodafone- kedvezményes "adó" - címszóval megterhelné!Azaz alig beszélek így jobban járnék egy feltöltőssel hiszen ott perc alapon lesz a 2ft nekem így 8 forintra jönne ki az adó- pedig ennyi nem is lehetne!

Viszont nem engednek kilépni, mert idén kötöttem a szerződésemet ha minden igaz márciusba- de ez lényegtelen aki Jan.1 után kötött azt nem engedik kilépni!Pedig akkor szó sem volt még az adóról!

Valóban megteheti, hogy maga egyoldalúan szerződést módosít és mégsem léphetek ki???Nem is az adóval van gondom, de többet számol fel mint az adó!



2012. jún. 3. 10:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Az előfizetésre mindig van hűségidő. Amíg ez nem jár le addig nem bonthatod fel a szerződést. Ha mégis megteszed akkor fizetni kell, elég rendesen. A szerződésben elvileg benne van, hogy az idő előtti szerződésbontás esetén mennyit kell fizetni.
2012. jún. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fel tudod bontani a szerződésed, de fizetni kell érte. Azt hiszem, fél év után kb. 38.000 ft az ára, de ez lehet, hogy nem is letelt idő után megy, hanem egy meghatározott összeg.
2012. jún. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"A Vodafone a havidíjba építi a telefonadót, így kikerülhetetlenné is teszi. Cserébe bárki felmondhatja hűségszerődését." [link]


ki kell engedniük.

2012. jún. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ez jó, de nekem azt mondták nem léphetek ki, mert idén kötöttem a szerződést, és csak azt engedik a rendkívüli modosításuk miatt a kilépést, ha tavaly kötöttem!

Megtehetik ezt? Hiszen egyoldalúan módosítják a díjakat!

2012. jún. 5. 07:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem vagyok jogász,de véleményem szerint nem tehetik meg .Biztosan lesz majd valaki,aki hivatalosan is elmondja a lehetöségeket
2012. jún. 5. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!