Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vodafone. átvertek minket mit...

Vodafone. átvertek minket mit tudnánk csinálni?

Figyelt kérdés

Vettünk 3 előfizus kártyát, egymás között ingyen beszélhetünk.Nekem és apámnak 6-6 ezer havonta anyának meg 4 ezer...összesen ugye 16 ezer...

Május közepén vettük, és most kiszámláztak fél hónapra 16.000 ft ot...most ez hogy van? alig beszéltünk!

Ma bementünk a vodába hogy lentebb vegyék a díjcsomagokat, mire közölte az ott levő hölgy, hogy lentebb nem lehet venni, hanem már csak fentebb!És 2 évre írtuk alá.Most ez hogy is van akkor, mit képzelnek ezek magukról?Mit lehetne ilyen esetben tenni??Azt mondta a csaj anyának hogy mikor ezeket aláírtuk, el kellett hogy mondja az a másik, aki intézte hogy ez ezzel jár.DE NEM MONDTA EL.És most teljesen ki van a család, mi az hogy fél hónapra egész hónapot számláznak, meg mi az hogy nem lehet lentebb venni a díjcsomagot??Azt sem mondták el hogy 2.000 forintot csak azért fizetek én és apukám amiért internetezhetünk.ha felmegyünk, ha nem ki kell fizetni.Más szolgáltatónál ilyen nincs!!

Kihez forduljunk ez ügyben?Segítsetek kérlek!Köszönöm előre is!


2012. jún. 2. 18:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha máshol nem, a szerződésben pontosan le van írva minden. Tudom miről beszélek, van Vodás szerződésem... Aláírtatok egy szerződést, ami _elvileg_ elolvastatok. Ne haragudj, de arról nem a Vodafone tehet, hogy nem olvastátok el, vagy ha igen, akkor nem értettétek meg, hogy mit írtok alá.

Egyébként az első hónap mindig teljes. Vagy az előfizetési díj nem május 15-május 31-re szól, hanem május 15-június 15-re. Ráadásul előre. Bejelöltem, hogy mire gondolok, ez a mostani számlámból van:

[link]

2012. jún. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Anya megkérdezte a nőt hogy később lehet e tarifát változtatni, azt mondta természetesen igen..és ha nem akarunk netezni azt is le lehet mondani..ezt mondta .ilyen p*csa csaj volt....
2012. jún. 2. 18:51
 3/5 A kérdező kommentje:
látszott rajta hogy új még .ott bambáskodott...de azt nem gondoltuk volna hogy ennyire hülye...
2012. jún. 2. 18:53
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondott hülyeséget. Tényleg válthatsz díjcsomagot. Csak épp egy valag lóvét ki kell fizetni (kedvezmény, kötbér, minden franc). Tehát nem éri meg.
2012. jún. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

úristen:S:S:S

hát értem.

köszönöm szépen hogy válaszoltál.

2012. jún. 3. 07:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!