Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen mobilt vennétek a...

Milyen mobilt vennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

2 éve 3gs-t használok, amivel a mai napig megvagyok elégedve, hisz tényleg csak használtam. Semmi problémám nem volt vele az elmúlt évek során. Egy-két dolog aggaszt a szoftverrel kapcsolatosan, meg a kameraminősége. Szívem szerint vennék egy 450d-t vagy 550d-t fotózásra s utóbbit videózásra, de eszméletlenül drága lenne s lehet nem is használnám olyan sokszor suli közben. Így jött az ötlet, hogy feljebb lépnék valami komolyabb mobiltelefonra.

Sokáig az Android nem tetszett, mert lassú, bugos volt. No meg a géppark se volt azért olyan komoly. Most a 2012-es MWC-n amik megjelentek eléggé ütősek. Samsung Galaxy S3-at, illetve Xperia S-t néztem. Inkább a Samsung mozgatott meg. Kijelzőtől tartok, hogy nem-e lesz hibás, besárgul, beég, stb...

4 magot nem használja még ki a rendszer, de ennek ellenére eléggé gyors, 4s sebességét simán hozza szerintem. Esetleg várjam meg az új iPhone megjelenését, ami októberben lesz?


2 éve 78e volt a 3gs, most 55e forintért mennyire éri meg eladni? Szerintem nagyon nagy veszteség nem lenne vele. Némileg bánkódnék utána, de kettő mobil teljesen felesleges szerintem, mert úgyis a komolyabbat használnám nap, mint nap. Drága mulatság lenne, ha állna a fiókban.:D


Kíváncsi lennék rá, Ti mit tennétek a helyemben!?



2012. jún. 3. 10:43
1 2
 11/11 anonim válasza:

Bocs a késői válaszért,remélem még nem vettél új telót!

Az iPhone 5 207.000 forint,a Samsung Galaxy S3 Lte normális,3200 ft-s havidíjjal 152.991 ez kb. 21.000 ft különbség. A Samsungot én személy szerint NEM ajánlom. Tudom hogy a Galaxy Mini az S3hoz képest semmi,de olyan pixeles a Mini mint a... Az Xperiák nem nagyok,de nagyon jók,én valamit ezek közül vennék. Jelenleg egy X8am van,használtan vettem. Tegnap egy nagyon nagy csepp víz ráesett,miközben telóztam. Lett baja? Nem. Aznap be is rootoltam. Csak az akksi tűnik gázosnak,de a nagynéném azt mondja hogy az ő okostelójukat is gyakran kell tölteni. Szóval ha Sonyd van akkor veled van az Erő!

2013. jan. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!