Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Internet nélkül nem is érdemes...

Internet nélkül nem is érdemes okostelefont venni?

Figyelt kérdés

Azt néztem, hogy mindenki, de tényleg mindenki netezik róla.

Most akkor nem is érdemes ilyen telefont venni, ha nbm veszek hozzá netet?



2012. jún. 3. 11:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy facebook mániás, meg olyan fontos ember, hogy 10 percenként emailezz, akkor nem olyan fontos hozzá a net.

Lényegesen jobb, több funkcióját ki lehet használni, de mondjuk hülyeség géptől távol is telefonról a neten függeni.

2012. jún. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

wifin netezgethetsz, de nekem pl hatalmas biztonságérzetet jelent, hogy bármikor bármit meg tudok nézni a neten, tudok küldeni emailt fotót stb.

tény ami tény, hogy a funkciók csekély részét tudod net nélkül kihasználni

2012. jún. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha mindenhol van wifi, amerre jársz, akkor nem veszed észre a hiányát. Én fél évig voltam net nélkül, nem hiányzott, minden sarkon van már wifi. Persze kényelmesebb, hogy most van, de így se használok havi 30-40 megánál többet. Sokan ész nélkül neteznek, láttam olyat, hogy valaki a bkv oldalán nézett menetrendet (2 percig várt, mire betöltött képekkel együtt), ahelyett, hogy offline alkalmazást használna...
2012. jún. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!