Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon a jobb? Htc...

Melyik telefon a jobb? Htc one X, sony er. Xperia S/SL vagy a Nokia lumia 800?

Figyelt kérdés

2012. jún. 3. 11:25
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Legjobb a One X, nem sokkal mögötte Xperia S. A Lumia 800 a nyomukba se ér, az 50-60 ezres középkategóriások szintjén van.
2012. jún. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 YourDestiny ***** válasza:
78%
Csatlakozom az elsőhöz, teljes mértékben egyetértek vele.
2012. jún. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%

One X > Xperia S > Lumia 800


Ha kicsit olcsóbban meg akarod úszni akkor az Xperia S, ár/érték aránya sokkal jobb, mint a One X, azon sem akad semmi, csak épp a One X jobb.

Lumia 800 hardveresen tényleg 50-60 ezres szinten van, viszont WP7 nem akad, akármilyen gyenge is.

2012. jún. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
One x, xperia s, lumia.Viszont ar/ertek aranyban xperia s, one x, lumia.
2012. jún. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%
Xperia S
2012. jún. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
havernak one x-e van nekem xperia s-em hardveresen szinte ugyan azt tudják adni mind a ketten max,hogy az Sre még kell várnod,hogy ics legyen én személy szerint nem cserélném le az xperiámat még a kijelző is akkora amihez nem kell 53as kéz nekem egy negatívumom van az az aksi mint minden ilyen telónál
2012. jún. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!