Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A nokia 2730 classic telefon...

A nokia 2730 classic telefon usb adatkábeljével lenne problémám!?

Figyelt kérdés

a baj az h nem tudom hogy hogyan kell a gépről letölteni a telefonra zenéket, játékokat! a telefonról a gépre tudok tölteni, de visszafele már nem akar sikerülni!

nagyon megköszönném a valaki részletesen leírná hogy mit hogy kellene csinálnom4 :)



2012. jún. 3. 16:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Képet úgy tudsz a telódra menteni, hogy megnyitsz pl. a google-ben egy képet. Előtte csatlakoztattad az adatkábelt a géphez,és a telefonhoz is.

Ugye megnyitottad a képet. Jobb klikk--> mentés másként.

Nyisd meg a Sajátgépet,és nem tudom mit ír ki,nekem ezt szokta: Cserélhető lemez. Keresd meg.

Kattints rá. Ha minden igaz,beadja a mamóriakártyán lévő holmijaidat. (Képek,Hangok,Videók.)

Kattints a Képek-re,adj egy nevet a képnek,és nyomd meg az Entert. :) Már le is mentette!

2012. júl. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!