Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hány percre elég 100MB internet?

Hány percre elég 100MB internet?

Figyelt kérdés
Vadafone-s vagyok és feltöltöttem a telefont 3000ft-tal és ők 100MB netet jóvá írtak ajándékba... ez hány perc netre elég? vagy mitől függ, h mikor jár le 100MB?? Egy kicsikét nagyonhülye vagyok ezekhez xDDD
2012. jún. 3. 18:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Értesitenek ha már közelitesz a vége felé. Ez nem percre megy, hanem adatforgalmi mennyiség. Elég lehet egész hónapra, de 10 perc alatt is felélheted, a netes szokásaidtól függ.

Egy hónapon át kapod, ha letelt a 30 nap akkor újra kell ilyet rendelned, ha elhasználtad, ha nem.

2012. jún. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tegyél fel egy progit, ami adatforgalmat mér.

Traffic Control pl.

Be tudod állítani, hogy jelezzen egy általad megadott mértéknél.

Állandóan mér, így netezel 1-2 napot, aztán megnézed, mit mutat és így tudsz kalkulálni, mire lesz neked elég a 100 mega.

2012. jún. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezt ne időben képzeld el hanem úgy, hogy pl. van egy liter vized és attól függ hogy mikor fogy el, hogy milyen hamar iszod meg. Ugyan így pl. megnyitsz egy oldalt annak is van mérete, attól függően, hogy hány oldalt nyitsz meg és, hogy mekkorák úgy megy fel az adatforgalmad amíg eléred a 100 Mb-t.
2012. jún. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!