Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Djuice ismeretlen hívások wtf?!

Djuice ismeretlen hívások wtf?!

Figyelt kérdés
Alig 2 hete vásároltam készüélket a telenor, djuicnál. Az új telefonszámom (9ből választahttam, régit nem tarthattam meg) csak pár rokonnak ill. barátnak adtam meg. Kértem h titkos legyen, sehol nem adtam meg online. Mégis azóta hívtak érdekes módon heten különböző ember kölönböző számról, külföldről, hajnalban, reggel... Egyik józsit keres másik mist meg a kollegáját öreganyját. Ez WTF? Az lehetséges h ez már volt vki telefonszáma és azt sózták rám? Ezért lehetne reklamálni?

2012. jún. 4. 13:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Inkább ezek lehetnek a problémák:

- rosszul ütik be a telefonszámot, amit hívni akarnak

- abban a régi hitben élnek, hogy elég az utolsó 7 számjegy, és az előhívót nem pötyögik be, például a te számod 0620-abcdefg, akit hívni akarnak az 0630-abcdefg, és csak az abcdefg-t ütik be.

2012. jún. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
esetleg a szám régen tartozott már valakihez, csak megszűnt, ezért újra kiadták, te pedig megvetted, más meg nem tudott róla és a régi gazdáját keresi
2012. jún. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen lehetséges, hogy ugyanazt a telefonszámot többször kiadják. Kérd hogy változtassák meg.
2012. jún. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kösözönöm a válaszokat. bemegyek akkor vmelyik üzletbe, ha már logikus a feltételezésem.
2012. jún. 5. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!