Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha valaki hívott egy nem...

Ha valaki hívott egy nem rejtett, de számomra ismeretlen számról, de nem tudtam felvenni, bunkóság később csak megcsörgetni?

Figyelt kérdés
Nincs túl sok pénz a kártyámon, ráadásul a szám 70-es, én meg 30-as vagyok. Bunkóság, ha csak csörgetéssel jelzem, hogy hívhat? Nem tudom, ki lehet, de félek, hogy esetleg fontos.
2012. ápr. 13. 14:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha fontos, fog még hívni. Én sosem hívok vissza ismeretlen számot, pont azért, mert ha fontos dolog miatt keres, úgyis hív még.
2012. ápr. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha fontos, úgyis hívni fog megcsörgetés nélkül is. Mondjuk én vissza szoktam hívni általában az ilyeneket, de ha nincs sok pénz a kártyádon, akkor ne hívd. Ha fontos, mondom úgyis hívni fog.
2012. ápr. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nézd meg a tudakozóban, hátha megtudod, ki volt.
2012. ápr. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Igen, ha a HÍVÓNAK fontos, akkor még fog hívni.

Ám, ha neki nem fontos, csak neked.... na akkor gáz.

Szóval, nyugodtan csörgesd meg.

2012. ápr. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Soha nem hívok vissza ismeretlen számot, ha nem félretárcsázás volt, akkor úgyis újra hív majd, de nyugodtan csörgesd meg.
2012. ápr. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hm, én pl. visszahívnám, mert engem szoktak hívni vámosoktól,rendőrségtől tolmácsolni pénzért,és már volt rá példa egyszer-kétszer,hogy buktam ilyenen 10-20 ezer forintot.Na az tud fájni.
2012. ápr. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunk volt, hogy hetekig hívott minket ismeretlen számról valaki. Azt a számot nem tudta senki, teljesen új volt, igazándiból csak volt ébresztőórának szolgált szóal ismerősünk nem lehetett. Aztán mondom most már nagyon érdekel ki hív aztán felvettem mikor hívott. De nem én kerestem. Megvártam, hogy hívjon! Kiderült, téves volt...
2012. ápr. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ismeretlen számokkal nem foglalkozok. Ha fontos neki, akkor később is megpróbál elérni.
2012. ápr. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!