Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ellopták a telefonom, de még...

Ellopták a telefonom, de még nem szeretnék újat venni mert reménykedek h megtalálják, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Fontos lenne, hogy legyen telefonom mert két hét múlva 400 km-re kell elmennem dolgozni, és jó lenne egy wifis telefon, amilyen az előző volt. Viszont nem akarok 40-50 ezret most kiadni egy új telóra, mert hátha megtalálják.. Ilyenkor mit csináljak? Hozzak ki egy előfizetésest, és ha pl megtalálják a telóm, akkor le lehet mondani az előfizetést? Vagy hogy megy ez?
2012. jún. 4. 17:22
 1/4 anonim válasza:
előfizetést 1-2 évre meg kell kötni.kártyásnál nincs korláűt,viszont jóval drágább. sztem vegyél kártyásat, és ha netán megtalálják-amit kétlek-akkor ezt eladhatod. vagy a régit. más ötletem nincs..
2012. jún. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nem fogják megtalálni, nyugodtan vehetsz másikat. A magyar hatóságok nem arról híresek, hogy ellopott holmikat megtalálnak.
2012. jún. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ahogy a második mondja, nekem anno úgy lopták el a telefonom, hogy névre pontosan tudtam, kik voltak, fel lettek jelentve, kimentek hozzájuk házkutatást tartani, nem találták meg, kész vége. Vegyél nyugodtan egy másikat. Esetleg ha mégis előkerülne valamilyen oknál fogva, akkor eladod az egyiket.
2012. jún. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

:( reménykedek...

tudnátok ajánlani esetleg vmi jó telót 40 alatt, aminek 5 mp-es a kamerája, lehet vele wifizni, és zenét hallgatni?

2012. jún. 4. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!