Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elhagytam a T-mobilos Galaxy...

Elhagytam a T-mobilos Galaxy Ace telefonom és bejelentetem a rendőrségen mennyi rá az esély h megtalálják?

Figyelt kérdés
Az értékét 40 000 -re becsülték mert annyit kell összesen fizetnem az előfizetésben érte.Olvastam mindenféle dolgot h nem keresik meg.Máshol meg azt írták h megtalálták a telefonját.A 3. helyen meg azt hogy könnyen át lehet írni a imei számot...
2011. jún. 8. 12:59
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Nem sűrűn szoktak telefonokat keresgélni. Sőt mást sem. 1-2 hónap után úgyis kiküldik a papírt, hogy lezárták a nyomozást és nem találtak semmit. Vagy megtalálják és elteszik maguknak a telefont aztán megint megkapod a papírt, hogy nem találtak semmint. Ritka az az eset amikor vissza is kapod a telefont.
2011. jún. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Azt is olvastam hogy 20 000 forint feletti telefonokat 8 nap után nem szolgáltatják vissza az már bűncselekmény és a rendőrség lenyomozza a szolgáltató által hogy ki mikor használta a telefont.
2011. jún. 8. 15:05
 3/28 anonim ***** válasza:

Beállítottad rajta a nyomkövetést?

Samsung Magyarországi képviseleténél is jelentsd be. Az IMEI szám alapján értesítik az összes szervízt, amelyik velük kapcsolatban van.

2011. jún. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Azt hol lehet megtenni? a Nyomkövetést nem állítottam be sajnos még nemrég tudtam meg hogy van rajta olyan...
2011. jún. 8. 16:57
 5/28 A kérdező kommentje:
De ha mégis be van kapcsolva amúgy mit kell tenni mert kitudja lehet alapból be van?
2011. jún. 8. 17:03
 6/28 anonim ***** válasza:

Alapból nincs beállítva, mert neked kell beírni annak a telefon számát, akinek megy az sms.

A samu központját én a jótállásos papírról néztem le. Egész nap van telefonos ügyeletük.

2011. jún. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm a válaszod
2011. jún. 8. 17:49
 8/28 bp1985 ***** válasza:

Az értékét 40 000 -re becsülték mert annyit kell összesen fizetnem az előfizetésben érte.Tökmindegy, mennyi az előfizetésed, a telefonértékéhez semmi köze. Nem tudom ki mondta ezt neked, hogy így kell kiszámolni... Az új, kártya nélküli ár a lényeg. Ennyi erővel akkor az ájfon meg 9990-et ér, mert éppen olyan előfizetéssel hoztam el?


A 3. helyen meg azt hogy könnyen át lehet írni a imei számot...


Ez igaz. Viszont jó eséllyel egy másikét kapja meg, úgy meg nem sokáig megy. Bár van olyan telefon, aminek át sem lehet írni az imeijét.

2011. jún. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Hát a rendőr számolta így... Végül is nekem ennyi károm esett a telefon elvesztésével mert ennyit fizetek érte összesen.
2011. jún. 9. 09:50
 10/28 anonim ***** válasza:

Bocsáss meg, kedves kérdező, de leírnád nekem, hogy hogyan történt a rendőrségen ez az eset? Mert ilyen nincsen, amit te leírsz. Hogy elhagyod a telefont, és a rendőr keresse meg. Ez ugyanis nem bűncselekmény. Sem az elvesztés, sem a megtalálás. És hogyan kérted, ha megtalálják, akkor szirénával vigyék ki neked, vagy simán csak hívjanak be?

Egyébként a kártyát simán a szolgáltatódnál le tudod tiltani. És ha beküldöd nekik a vásárlást igazoló okmányt ( blokk, jótállási jegy, akkor a telefont is letiltják. Tehát sem a kártyád, sem a telefonkészülékedet sem tudja soha többé használni senki.

2011. jún. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!