Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit csináljak a Nokia 5310...

Mit csináljak a Nokia 5310 XpressMusic telefonommal?

Figyelt kérdés
Beleejtettem a vízbe kb. 5órája azóta szárítottam hajszárítóval,de nem kapcsol be.Még megjavulhat?Ha nem, akkor szerintetek milyen szervizbe vigyem és mennyi lesz?
2009. júl. 1. 21:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Esetleg úgy még működhetne hogyha kikapcsolt állapotban esett volna bele, de a hajszárító csak kívülről szárít, belső eldugott helyeken nem elég neki 5 óra hogy kiszáradjon, legalább 1 napig nem kellett volna bekapcsolni, hiába hajszárítózod. Lehet hogy akkor romlott el teljesen amikor 5 óra utána először bekapcsoltad és a víz miatt kisütötte magát. Ahol vetted, ott biztos van szakszervíz, de szerintem javíthatatlan.
2009. júl. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Most vettem nem rég, és ha vissza viszem és azt mondom,hogy nem tudom mi baja lett csak egyszer kikapcsolt?
2009. júl. 1. 21:35
 3/8 anonim válasza:
91%

Én egy régebbi telómmal belementem a vízbe.Kb egy órát úgy is volt.

Nem kapcsolt be.Néha kapott áramot ha bekapcsoltam úgy hogy villogtak a gombok és ennyi.Szóval szétszedtem(persze csak úgy hogy levettem a hátulját és az elejét aksi,kártya minden ki).És betettem ruhák közé.:P

Aztán pár héttel később kivettem és működött.Lehet már az első nap megjavult :)

Szóval lehet még a tied is működni fog.:)

(igazat mondtam nem kell lepontozni)

2009. júl. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jó de az lehet hogy még egy régi primitív telefon volt, és mivel primitív volt ezért hiába úszkált a vízben és ázott át teljesen utána még műkdhetett. Ezeknek a mai telefonoknak tényleg nem kell sok hogy bedögöljenek.
2009. júl. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Jah és ha visszaviszed hogy egyszer csak kikapcsolt akkor először szoftvert próbálnak frissíteni de ha látják hogy nem reagál semmire arra nincs garancia. Felajánlják hogy elküldik kivizsgálásra budapestre ahol teljesen szétszedik de akármilyen hibája van ha javítható ha nem ki kell fizetned kb 3000et hogy elküldték és megnézték, ezután jön csak a javítás ha egyáltalán javítható.
2009. júl. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

21:42

Kicsit fura szó egy telefonra hogy primitív de egyébként tényleg nem volt valami nagy luxus telefon.

Sagem My401V volt.

2009. júl. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat.Ha nem kapcsol be akkor még javítható vagy csak nagyon drágán?
2009. júl. 1. 21:55
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát néz lehet hogy csak az akkumlátor döglött be a víztől és semmi baja, ezért rakj bele egy másik aksit hátha azzal megy. Ha azzal se vidd el szervízbe.
2009. júl. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!