Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vajon kicserélik a Samsung...

Kuruczgalaxy kérdése:

Vajon kicserélik a Samsung Galaxy S készülékem?

Figyelt kérdés
Sziasztok az a probléma,hogy ha gyári rendszer fut a telefonon akkor a wifi kapcsolat kb 2percenként megszakad..viszont most 4.0.4ICS van a telon és ezzel viszont tökéletes.na a kérdés viszont az hogy ha vissza rakom a gyári rendszert akkor szervizelik , vagy cserélik?a másik gondom az..hogy a telo telenoros.GSM boltban vettem.de elvileg gyártoi garancia van rajta.most akk hova vihetném a wifi problémával?a boltba, vagy. Telenorhoz? Válaszokat köszönöm

2012. jún. 4. 23:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerviz.A gyártói gari meg azt jelenti, hogy a Samsung szervizel, nem a bolt, ahol vetted, és nem is a telenor.De szerviz idejére mindent állíts vissza a gyári állapotra(radio, kernel, rom, unroot, bootloader zárás, egyszóval mindent.)

Bár nem arról híresek, hogy szívesen szervizelnek és segítőkészek bármiben is.

2012. jún. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kecskeméten van ilyen szervíz?amíg ott van kapok csere telefont?ha odin-al felrakom a gyári 2,3,6ot az ugy jó?és akk a root is eltűnik.
2012. jún. 5. 00:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt telenoros telefonom nekem térerő nem volt bár nem ez a telefon volt,de nagyon rendesek voltak és nekem kicserélték a készüléket a egy szó nélkül!nyugodtan vidd be!!
2012. jún. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!