Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tölti a töltő a...

Miért nem tölti a töltő a telefonomat?

Figyelt kérdés
Van egy Nokia N8-om, amivel semmi bajom sincsen, eddig tökéletesen töltötte a töltő, de bedugom, és hiába, nem tölti, és nem is a töltővel van baj, mert a másikat meg rendesen tölti.. Mi lehet a baj?
2012. jún. 5. 16:13
 1/2 A kérdező kommentje:

Valakiiiii?!

megőrülök..:D:D

2012. jún. 5. 16:35
 2/2 anonim válasza:
92%

Az én telómmal is ez volt. 1 perc múlva kiírta, hogy akku feltöltve, aztán levettem a töltőről és rögtön leestek a pálcikáim...

Aztán apukám megnézte, mi a baja, és kiderült, hogy az akkumlátor rosszul érintkezett (hogy hol, azt ne kérdezd, ő csak ezt mondta én pedig nem nagyon értek hozzá). Szóval lehet, hogy nálad is rossz valahol, bárhol az érintkezés. Hát, remélem, ha valamennyit is, de remélem, hog segítettem, úgyhogy NE TESSÉK LEPONTOZNI!!! (félig hasznos még lehet:))

2012. jún. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!