Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van ilyen program Androidra?

Van ilyen program Androidra?

Figyelt kérdés

Olyan programot keresek (Skype-on kívül) androidos telefonra ami interneten keresztül indít díjmentes hanghívást.

Tehát én fizetek az internetért havonta... és egy olyan program kéne amivel felhívhatok valakit úgy hogy nem kerül nekem pénzbe hanem interneten keresztül hív a program mint a Skype például (A havidíjjal tisztábanvagyok, mint említettem fizetek az internetért)


2012. jún. 5. 16:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Viber.
2012. jún. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
És még azt szeretném kérdezni hogy skype-on belül van olyan hogy "Call phones"... Ide lehet beírni telefonszámot. Ha innen hívok valakit telószám alapján az pénzbe kerül? vagy ugyanúgy neten intézi és nincs költség?
2012. jún. 5. 16:30
 3/14 anonim ***** válasza:
Igen, jó a Viber, de természetesen a hívott félnél is futnia kell a Viber kliensnek.
2012. jún. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Az egyéb (nem Skype) számok hívása pénzbe kerül, fel kell töltened az egyenleged, különben nem tudsz hívást indítani.
2012. jún. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Mindíg van pénz a kártyámon ugyanis fizetek az internetért. Akkor marad az említett progi. Köszönöm.
2012. jún. 5. 16:38
 6/14 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy félreérthető voltam, nem a saját telefonkártyádról van szó.

Olvasd át ezt:

[link]

2012. jún. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Viber-ben kéri a telefonszámomat. Ha megadom akkor nemvesz le pénzt? Tehát teljesen free a használata meg minden?
2012. jún. 5. 16:44
 8/14 anonim ***** válasza:
Meg ezt: [link]
2012. jún. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
A Viber nem vesz le pénzt, azért kéri a számodat, mert majd küld egy SMS-ben egy Viber azonosítót.
2012. jún. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

A Skype-al nem szórakozok de köszönöm a segítséget. Tehát a Viber nem von további költségeket maga után. Szóval az sms sem kerül nekem pénzbe?

Nekem az a lényeg hogy amit fizetek havonta az internetemért (1000Ft) annál több ne menjen le a kártyámról.

(Bocsánat az értetlenkedésért csak fő a biztonság)

2012. jún. 5. 16:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!