Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az alábbi telefonok közül...

Az alábbi telefonok közül melyiket választanátok? Miért?

Figyelt kérdés

Most készülök telót venni, sajnos Galaxy S 2-re nincs pénzem szóval ezek jöhetnek számításba:


Galaxy S plus

HTC one V

Samsung Ace 2

LG L 7


ha tudtok hasonló telefont amit nem említettem és jó lehet azt is megköszönném ha leírnátok. köszi.



2012. jún. 5. 19:20
1 2
 1/12 anonim válasza:
47%

A felsoroltak közül az LG L7 amit mondanék.

De tudom ajánlani a Samsung Galaxy S Advance-t!

2012. jún. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
Ezek közül csak One V, hasonló áron Arc S, Xperia U vagy Atrix. Az Ace 2 papíron jó, de amíg nem próbáltam ki, nem tudom ajánlani, a W-vel eljátszotta a becsületét a Samsung.
2012. jún. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
köszi a gyors válaszokat. azt olvastam, hogy hiába van rajta android 4.0, utána majd nem fogja megkapni az új frissitéseket. erről mit gondoltok?
2012. jún. 5. 19:27
 4/12 anonim ***** válasza:

Ezek közül a HTC One V

Amit ajánlani tudok:

Sony Ericsson Xperia Neo

Sony Ericsson Xperia Arc S

Sony Ericsson Xperia Ray

Motorola Defy Plus

2012. jún. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Igen, Sony Xperia U, Sony Xperia P
2012. jún. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
háát igen azt elfelejtettem irni, hogy kivéve sony :D sajnos tul sok a rossz tapasztalat és nekem tul fius is. de azért köszi :)
2012. jún. 5. 19:29
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy milyen rosszat tapasztaltál, de én a 2011-es, meg az újabb telefonok közül mindegyiket bírom.

A 2009, 2012-ben kiadott telefonok valóban el lettek cseszve, de az újabbak sokkal erősebbek.

2012. jún. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
volt egy vivazom, az maga volt a pokol, alig vártam hogy megszabaduljak tőle. tudomtudom az nem android volt hanem symbian. viszont láttam már közelebbröl ray-t és mini prot is de egyszerüen nem tetszenek :S férfiasak, áttekinthetetlenek és semmi kifinomultság vagy elegánsság nincs bennük. én elhiszem egyébként hogy jók tényleg, de nekem valahogy még egyik sem tetszett igazán...
2012. jún. 5. 21:24
 9/12 anonim ***** válasza:
Samsung Ace 2
2012. jún. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Akkor nézd meg a sony ericsson xperia neo-t.

Az Ace2-ről feledkezz meg!

Az abszolút túl van árazva.

2012. jún. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!