Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerinted a NOKIA lesz még...

Szerinted a NOKIA lesz még valaha olyan megbízható mint régen?

Figyelt kérdés

Tehát, ha a mostani helyzetét és fejlődését nézzük, akkor lesz a NOKIA még olyan népszerú mint régen? Lesz még olyan megbízható szerintetek?


Szerintem igen! Én nekem tetszik a WP7 rajta. És szerintem fel fog állni lassan a poraiból



2012. jún. 5. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Nem is a WP7 és nem is a Symbian miatt, már jóval hamarabb visszaesett, a 3310 volt a csúcs. Volt azóta is pár jó telefon, pl 2730, de ma már nem elég egy olcsó igásló a sikerhez. A felsőkategóriában meg esélyük nincs, 1.5-2 évvel le vannak maradva mindenki máshoz képest.
2012. jún. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Jövőmondó nem vagyok, de mostanában nem vaószínű, borzasztóan lemaradtak. Pillanatnyilag a Samsung a legnagyobb, aztán az Apple. Ott rontotta el a Nokia, hogy amikor a Samsung nyomta az androidos telefonokat havonta egy talicskányi új típussal, miközben az Apple egyre terjedt, akkor nem Rakott Androidot a telefonjaira, hanem ült a babérjain, és erőltette a Symbiant, ami jelenleg ott tart, hogy Amerikában a szolgáltatók nem rendelnek belőle egy darabot sem, mert senkinek nem kell. Aztán jött a Windows Phone 7-tel, de azt meg kevesen ismerik. Én próbáltam WP7-es Nokiát, és azt láttam, hogy biztosan jó rendszer, de ez így kevés, hogy népszerűbb legyen. Amúgy szerintem még mindig a legymegbzhatóbbak között van, csak a kínálata nem az igazi. Kváncsi leszek a legújabb mobiljára.
2012. jún. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én szerintem nem! Fel fog állni! Én nem fikázom a többi rendszer-t, de az Android számomra annyira elaprózódott! Annyi menüpont-van! Persze nem azt mondom hogy rossz! Mindenkinek meg van a maga véleménye! Én bírom az iOS-t meg a WP7-et Az androidot valahogy nem
2012. jún. 5. 19:54
 4/5 A kérdező kommentje:
2. válaszoló! Én is! Kíváncsi leszek rá! A nokia 603-as is jó! De amúgy az emberek egy része mind különleges telefont akar, és vesz egy androidosat! Háth jaj! Mitől lesz az különleges, amikor mindenkinek androidja van de alig pár embernek van WP7-e. Az egy jó rendszer, könnyen átlátható, nekem az az egyik kedvencem. Bár egysezer ez a mondat is elhangzott: Majd elmegyek dolgozni a NOKIÁHOZ és akkor csődbe viszem a SAMSUNGOT :D
2012. jún. 5. 19:57
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Az egy dolog, hogy kinek mi tetszik, és egy másik, hogy üzleti szempontból mi életképes és mi nem. A Nokia pillanatnyilag kevéssé az, és ha az eddigi úton megy tovább, nem fog tudni felállni. Elhiszem, hogy szimpatikus, de próbálj meg egy kis realitást is csempészni a gondolatmenetedbe.


A Samsung csődjéhez viszont én is szívesen asszisztálnék. Kár, hogy arra sincs esély, amíg ennyi hülye van, aki megveszi a szemeteiket.

2012. jún. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!