Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos mobilt vennék, de...

Androidos mobilt vennék, de milyet érdemes most vásárolni?

Figyelt kérdés
Néztem mobilokat, hát 3 db jöhet szóba: Sony Xperia Sola, SonyEriccson Xperia Neo V, vagy Neo L! A 3 közül ti melyikre szavaznátok és miért? Egyébként mindenre nyitott vagyok, szóba jöhet még esetleg HTC, Samsung is. Melyik éri meg jobban miért, ja és max 90 000-100 000 Ft-ért. AZ ÉRTELMES VÁLASZOKAT ELŐRE IS KÖSZÖNÖM!!! :)
2012. jún. 5. 22:09
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
iphone 4 :D
2012. jún. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Sola nem nagy eresztés, helyette Xperia U, hardveresen ugyanaz, de olcsóbb esetleg Xperia P ha anyaghasználat számít.
2012. jún. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
első nem tudsz olvasni vagy csak simán hülye vagy?? Iphone drágább mint 100 ezer és nem androidos és rosszabb is. A kérdésre térve Arc s nagyon jó telefon vagy a htc one s az kb 100 ezer körül van. illetve érdemes meg várni a xperia u vagy P t is.
2012. jún. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Azt szeretném még kérdezni, hogy esetleg érdemes lenne megvárni amíg kijön a Neo L?
2012. jún. 5. 22:22
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem különösebben, hacsak nem fogják NAGYON jó áron adni, ugyanis a Neo V-hez képest mindössze a kijelző mérete változik.

Ez ugyebár azt jelenti, hogy az Xperia U és P jóval erősebb darabok, a U esetében nem is sokkal többért.

2012. jún. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És 4.0 android rendszerrel lesz felvértezve!
2012. jún. 5. 22:40
 7/9 anonim ***** válasza:
Idő kérdése és jön a többire is. Szerintem mire eljut ide a Neo L addigra már lesz. Úgyhogy ez nem szempont.
2012. jún. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem xperia u.

Hacsak nem kell neked Floating touch, mert akkor sola.

2012. jún. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én az xperia P-t mondom jó az anyaghasználata, de ha még 10.000Ft-al megnövelnéd a keretet akkor meg xperia S.
2012. jún. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!