Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Bekapcsolhatom vagy nem? (iPhone)

Bekapcsolhatom vagy nem? (iPhone)

Figyelt kérdés
Van egy iPhone 4-em és most igényeltem meg a GoNet S mobil díjcsomagot, viszont azt nem tudom, hogy másnak is be szokott lenni kapcsolva a Mobil adatforgalom és a 3G is kell hozzá az is legyen mindig bekapcsolva? És ez igaz hogy 90Ft-ba kerül havonta egészen 2 hónapig? Vagy 600Ft-ba kerül havonta mindig? Azt mondták, hogy 2x30 napig 90Ft-ba kerül a mobilinternet, mivel még nem igényeltem! Ez igaz?
2012. jún. 5. 22:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az adatforgalmat be kell kapcsolni ha mobilinternetezni akarsz. A 3G pedig lefedettségfüggő. A honlapjuk szerint új GoNet csomag esetén az S két hónapig 90 Ft havonta, utána havi 600 Ft.
2012. jún. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az infókat! És ha bekapcsolom a mobil adatforgalmat akkor közben nem szívja le a pénzt? Mert e-mail alkalmazás, eBay, Facebook telepítve van és az egyből jelez ha jön valami! Az nem gáz, nem megy le hamar a 30mb így vele?
2012. jún. 5. 22:58
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha le is megy, nincs túlforgalmazási díj, azaz nem kell többet fizetned, csak lekorlátozzák a sebességet 32 kbps-re, amit biztos érzékelni fogsz. Inkább kapcsold át manuális frissítésre az e-mailt, facebookot és hasonlókat.
2012. jún. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
És azt hogyan?
2012. jún. 5. 23:06
 5/12 A kérdező kommentje:
Oké, sikerült! És így akkor mindig be lehet kapcsolva a Mobil adatforgalom? És a 3G-t is hagyjam bekapcsolva? És így alapból mennyivel tölt le és fel?
2012. jún. 5. 23:09
 6/12 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudom, mert nincs IPhone-om :S de ha tippelnem kéne, akkor beállításoknál ha van szinkronizálás akkor ott, vagy programonként külön-külön.
2012. jún. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Tudom, azt sikerült, de a többi kérdésemre tudnál válaszolni? És még annyit, hogy ha bekapcsolom a wifi-t és be van kapcsolva a mobil adatforgalom is akkor áttér a wifire automatikusan?
2012. jún. 5. 23:11
 8/12 anonim ***** válasza:
Bocs, lassan írtam... A 3G-t nem tudod nagyon kapcsolgatni, ugyanis az a lefedettséget jelzi. Ha nagyon jó a lefedettség, akkor 7 mbps körül, ha mondjuk kint állsz a puszta közepén akkor azért lassabban tölt be.
2012. jún. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
És igen, a mobiloknál a wifi prioritást élvez, azaz ha csatlakozott wifire, akkor nem használ adatforgalmat.
2012. jún. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Rendben! Köszönöm ezt a rendkívül sok és hasznos információt! Örülök, hogy még vannak ilyen segítőkész emberek! :)

Köszönöm mégegyszer! ;)

2012. jún. 5. 23:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!