Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek érdemes iphone...

Szerintetek érdemes iphone 4s-t venni?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon tetszik és vannak a környezetemben olyanok akiknek van és nagyon tetszik... Ja és van értelme internet előfizetés nélkül mgevenni?

2012. jún. 5. 22:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
ha van rá pénzed akkor érdemes. Van értelem netelőfizetés nélkül is csak otthon legyen wifi
2012. jún. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Kösziii
2012. jún. 5. 22:38
 3/16 bp1985 ***** válasza:
Ha szerinted megéri, akkor vedd meg. Net nélkül semmiképp nem használnék okostelefont, főleg nem 160 ezreset... Arra már illene, hogy legalább egy 100 megás netet köss, mert valszeg van rá havi 1000 ft-od, ha 160-ad van a telefonra.
2012. jún. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%

Egyáltalán nem éri meg!

Iszonyat drága, fele ennyiért kétszer nagyobb tudású telefont lehet venni a konkurenciánál! Továbbá nem tudsz kapcsolatot alakítani más telefonnal, mert nagyon zárt a rendszer. Szinte minden app fizetős rá, vagy ott a JB, de akkor a gari ugrik, gondolom az meg kell egy 200k-s telefonnál! Formaterve szerintem ronda, bár ez egyéni megítélés, viszont a rendszer zártságát mindenképpen el kell fogadnod!

Nem az internet határozza meg az okostelefont, tehát lehet nyugodtan net nélkül is használni! Ez csak egy plusz lehetőség, de nem attól okos, hogy tud internetet is, hanem attól hogy telepíthetőek programok rá, azt meg kábellel is rá lehet rakni a telóra!


Haver most adta el az iPhone-ját és vett egy Xperia Arc S-t. Azt mondja nem bánta meg, sokkal jobb az új telefonja! Meg tudom érteni!

2012. jún. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
26%

Ezt a kérdést miért kell 56. alkalommal is feltenni??? Keresőt nem tudjátok használni???


Amúgy kérdező, mindenki mást fog mondani. Az elfogultak istenítik, a csórik szapulják. Mit vártál?

2012. jún. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
40%

az miért szerencsétlen lúzer, aki nem vesz meg egy túlhypeolt, túlárazott terméket, amikor 40e-rel olcsóbban kap egy olyat, ami többet tud, és jobban megfelel az igényeinek?

sztem inkább intelligens, hogy megspórolja azt a pénzt, és értelmesebb dologra költi mint egy ilyen pötsköszörű...

2012. jún. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

9:29


Nem vagy képben, és ha nagy igazságot akartál mondani, akkor ezt most nagyon benézted!

Írtam, hogy haver cserélte ARC S-re! pedig be volt szállva tőle, de használat során rájött sok hűhó a semmiért!

Az sem igaz, hogy a csórik meg szapulják! Én sem vagyok csóri, de mégis szapulom! És nem azért, mert nem tudom megvenni, hanem azért szart se ér! Legalább is ezért az árért egyáltalán nem éri meg! Ha kb 60-70 lenne, akkor lenne jó áron!

Bár számomra a zártság miatt, a gagyi kinézete miatt és a gyenge fényképezése miatt akkor sem kellene, ha ingyen adnák! Nálam ez a telefon az a kategória hogy rákötök egy 100-ast és elhajítom!

Persze csak elméletben, mert a gyakorlatban biztosan kihasználnák egy elvakult emberkét akinek elpasszolnám jó áron!

2012. jún. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
egy olyan gyártó aki nem ad aksit a telóhoz,ha netán elromlana (egy ilyen drága telefonhoz) hanem azt mondja: vegyél egy újat...na szerinted ez így megéri???
2012. jún. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem ad mert max 100-ból egyszer romlik el...
2012. jún. 6. 19:16
 10/16 anonim válasza:

Na jó sok hülyeséget összehordtak.

Appstoreban rengeteg ingyenes program van, napi szinten akcióznak valamit.Továbbá tud más telefonokkal is kommunikálni, igaz jb kell hozzá.Ha JB van, akkor sem veszik el a garancia, ez is hülyeség.Én szeretem az enyémet, igaz nekem csak sima 4 van.Mértem már össze drága androiddal nekem jobban tetszett. Ugyanakkor van hátulütője is, az üveg.Ha szerencsétlenül esik le, akkor vehetsz rá új üveget.A képernyő ideális méretű, pont körbe éred az ujjaddal.Egyébként javaslom, ne szolgáltatónál vedd, hanem valahol függetlenül, olcsóbb, és többet kapsz érte ha le akarod cserélni.

Lekopogom, eddig nem volt vele bajom, és szeretem.

2012. jún. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!