Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidra, hogy telepitek...

Androidra, hogy telepitek játékot ha megvan minden fájl?

Figyelt kérdés
Konkrétan a virtua tennist szeretném felrakni, megvan a data fájl, és minden áron a netröl le szeretné tölteni a fájlokat, ha meg ráokézok nem tölt semmit! Nagyon szeretném ezt a játékot, köszi a segitséget elöre is
2012. jún. 6. 08:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
a data fájlt hova raktad? (sd kari-->android-->data--> IDE KELL) és próbáld meg igy :D
2012. jún. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a telepítéshez nem data fájl kell, hanem egy .apk kiterjesztésű telepítőfájl, ami konkrétan elvégzi a telepítést. Keress ilyen kiterjesztésű fájlt.
2012. jún. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Az elsö válaszoló leírása szerint megpróbálom, megvan az apk fájl is, és amikor falajánlja a töltést, rá Okézom, megjelenik a töltő ablak de annyi..nem tölt semmit, mindegyik verziónál ezt csinálja, vajon miért?
2012. jún. 6. 09:21
 4/13 anonim ***** válasza:
Milyen telcsid van?
2012. jún. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
samsung galaxy s plus
2012. jún. 6. 09:25
 6/13 anonim ***** válasza:

és a letöltött sd data úgy kezdődik, hogy ".com" ? ha igen akkor annyi a teendő amit előszőr irtam. :) úgy mennie kell. :)

Ha nem úgy kezdődik vagy tömöritett állományt szedtél le( .rar,.zip) akkor azt előbb csomagold ki. Annyi a lényeg ,hogy .com-al kezdőjön. :)

2012. jún. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ugyanazt csinálja, betettem oda ahova mondtad, rányomok az apk-ra és töltene a netröl! De még ha rá is nyomok nem csinál semmit, valami tipp?
2012. jún. 6. 09:35
 8/13 A kérdező kommentje:
nem .com-al kezdödik, igen winrar fájl, kicsimagolom és csak ennyi: obb. nézek valami másikat, köszi a válaszokat!
2012. jún. 6. 09:38
 9/13 anonim ***** válasza:
olyat keress ami .comos az sdkari,android,datába be és mennie kell :D vagy ha külöm mappárt csinált magának az sd kártyán nem tudom a gyártója nevét depl. gameloftos játékokat úgy kell ,hogy sdkari gameloft--> game--> és ide bele tehát lehet ,hogy ez a játék is csinál magának egy ilyet :D egy próbát ezis megér :)
2012. jún. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ez nem csinált magának külön mappát, se az sd-n se a telón. most szedek egy másik fajtát, meglátjuk, de szerintem feladom, köszi szépen
2012. jún. 6. 09:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!