Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A HTC One X tényleg olyan jó...

A HTC One X tényleg olyan jó telefon, mint amilyennek látszik? Megéri az árát? Tapasztalatok ezzel a telóval kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nemrég láttam meg a trémobil kínálatában a telefont. Nagyon bejön.


[link]


Ha egy összegben megveszem 134.990-ért bmelyik Tpontban 2 év hűséggel az előfizetésre és 2 év hűséggel a Mozaik S díjcsomagra, akkor az azt jelenti, h kicsengetem a boltban a 134.990-et, enyém a teló és utána havi 5.000 a számlám? Tehát az ötezer lebeszélhető vagy az 5.000 + amennyit beszélek?



2012. jún. 6. 17:14
 1/10 anonim ***** válasza:

tényleg olyan jó


Én mondjuk ennyit biztos nem adnék ki telóra, hanem várnék pár hónapot és megvenném használtan. De te tudod.


Amúgy az az 5000FT lebeszélhető. Vagyis annyi perc, amennyi a tarifában van.

2012. jún. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen, tenyleg olyan jo, nekem is van egy szurke. Meg a megjelenes napjan vettem :)
2012. jún. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Igen, tényleg megéri. :) Párom vett ~1 hónapja, webkamerán nézi rajta az irodáját, meg fel tud menni szerverekre meg minden...szóval nagyon jó, és neki meg főleg megérte. :)


És az 5ezer lebeszélhető. De én inkább részletre venném, párom is úgy vette, és csak 85-90ezerre fog neki kijönni a telefon végső ára, 1 évig törleszti.

2012. jún. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

persze hogy

az egyik legjobb telefon a piacon

extra gyors processzor

és gyönyörű kijelzo

bár az akksinak lehetne kicsit nagyobb

készenléti ideje

2012. jún. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Hú köszi, akkor lehet megveszem. :D


Eddig egy iPhone 4S volt álmaim netovábbja, ugyanilyen feltételek mellett a 16 gigás változat 160.000. Egy "nagy tudású" meg azt írta ugyanerről az előfizetésről oda, h az ötezret alapból csengetni kell és azon felül amit beszélsz + még.

2012. jún. 6. 19:30
 6/10 anonim ***** válasza:
az a nagytudású akkor hülye volt.
2012. jún. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Azért is írtam "nagy tudásúnak". :D De már majdnem elhittem neki amúgy...még nem volt előfizus telefonom, pedig már több mint tíz éve trémobilos vagyok.
2012. jún. 6. 20:30
 8/10 anonim ***** válasza:
egyszer mindent el kell kezdeni
2012. jún. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Jaja. Az N73at anno 100.000-ért vettem aranykártyás készülékcserével + 2 gigás memkártyával + bőrtokkal. Még azóta is bírja, csak már unom. :D Kicsit még mondjuk tartok az érintőképernyős kütyüktől, de hát ez a jövő...
2012. jún. 6. 21:27
 10/10 anonim válasza:
tényleg olyan jó én is olyat szeretnék venni csak annyi pénzem most nincs rá xD
2012. júl. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!