Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ZTE skate tapasztalatok?...

ZTE skate tapasztalatok? Mennyire jó telefon? Illetve van hozzá ice cream sandhwich? Honnan lehet letölteni?

Figyelt kérdés
Pro-kontra a telefonnal kapcsolatba?
2012. ápr. 6. 16:10
 1/8 anonim ***** válasza:
tudtomal nincs és nem is lesz rá. szerintem nem jó telefon alapból nem szeretem a ZTE de a skate be csak annyi jó hogy nagy a kijelzője különben elég gyenge
2012. ápr. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Már nem éri meg, elavult a hardver, ICS nem lesz. Csak akkor vegyél ilyet, ha mindenképp nagy tepsi kell, olcsón.
2012. ápr. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

hivatalos nincs rá de rom az igen

állítólag laggos de nálam érdekes nem alapból 1387 es quadrantot futtatott rommal 1636-osat 900MHZ ra húzva

ami elég jó

a live with walkman 1700-akat futtat, ez sztem elég sokat elmond.

2012. ápr. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

@21:12

Azért valójában a Live kb négyszer erősebb a Skate-nél...

A Live gyári állapotban tud 1816-ot Quadrantban és 3021-et Antutuban. Nekem az 1 GHz-es Defy-m tud 1945-öt és 2641-et - és ez hardveresen még jóval gyengébb a Live-nál, jóval nagyobb felbontás mellett.

2012. ápr. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"live with walkman 1700-akat futtat, ez sztem elég

sokat elmond."


Sokat elmond.... Leginkább azt, hogy baromira nem értesz hozzá. A live-ban eleve erősebb armv7-es proci van, nem pedig armv6...


Próbáld ki majd esetleg azt is főzött rommal, procit húzva stb...

2012. ápr. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Pro:

- nagy kijelző


Kontra:

- minden más

2012. ápr. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#3


Nagy baromság, amit írsz, hogy a skate szinte jobb, mint a live with walkman...


Volt egy ismerősömnek nemrég egy X8-a kuyadroid rommal, quadrant-on 1800 pontot kapott, ami az akkori quadrant verzióban lévő grafikonon hasonló volt, mint a Galaxy S.


Most akkor az X8 a galaxy s szinjén van?

2012. ápr. 7. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"a live with walkman 1700-akat futtat, ez sztem elég sokat elmond."


Szvsz keresd fel minél hamarabb a kezelőorvosodat...

2012. ápr. 7. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!