Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SE Xperia Mini Proba lehet...

SE Xperia Mini Proba lehet tenni 2 db memóriakártyát?

Figyelt kérdés
Mert ha nem,akkor engem nagyon átcseszerintettek a boltban. Azért vettem ma meg egy 16 gigás memóriakártyát,mert a boltban azt mondták,hogy ebbe 2 db-ot is lehet tenni,elvileg valahogy 'külsőleg' is bővíthető a gyárilag veleadott 2 gigás mellett. De most nem találom a helyét,hova kell rakni? Csak a gyárinak van meg a helye,az benne is van. Segítség! Egy csomó pénzt kiadtam fölöslegesen? Megy bele kettő memóriakártya?
2012. jún. 6. 22:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem.A 2 Gigás helyére megy a 16-os.
2012. jún. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem bővíthető.


A belső memóriája mellett bővíthető, de nem értem mi a gondod.

Kiveszed a 2gigáást, átmásolod a 16gigásra az adatokat amik rajta vannak, beteszed a 16 gigást, és kész.


A 2gigásat meg feldobod apróra 1500ért, vagy elteszed tartalékba.

2012. jún. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ó,te jó ég! Akkor átvert az eladó! Határozottan állította,hogy kettő is belemegy. De mivel lány vagyok,így nézzétek el nekem: nem a gyári memóriakártyán van az android rendszer? Azért nem merem kivenni.
2012. jún. 6. 22:46
 4/10 anonim ***** válasza:
Maga a rendszer nem, pár app adatai és beállítások vannak rajta. Ezért mondtam hogy átmásolod a 2gigásról a 16gigásra a cuccokat amik rajta vannak, és ennyi, ugyanúgy működni fog minden. :)
2012. jún. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget,rendesek vagytok! Az eladó meg remélem,csak tévedett,s nem direkt csinálta,mert akkor elég ronda húzás volt tőle.
2012. jún. 6. 22:51
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy tévedett, de nem tett nagyon rossz dolgot, az a 2GB kb semmire sem elég, a 16-al viszont el lehet lenni. Hol vetted?
2012. jún. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Egy plázában lévő mobilos kisboltban vettem meg végül,mert ott olcsóbb volt,mint a media markt-ban,ahol ezzel az eladóval beszélgettem. Az ötlet tőle jött,csak aztán máshol olcsóbb volt. Miért kérdezed?
2012. jún. 6. 22:56
 8/10 anonim ***** válasza:

Ja, Media. Így érthető. Az az a hely ahol néha oltári nagy baromságokat mondanak, és a piaci ár fölött 40%-al adnak mindent. :)

Egyébként mondom még1x, rosszat nem tett, kell a 2 gigás helyett egy nagyobb memkari, szóval nem fölöslegesen adtad ki a pénzt.

2012. jún. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igy értem,csak attól féltem,hogy ez egy nem mozdítható memóriakártya az android miatt. Amúgy számítógépen kell rendesen átmásolni,mintha csak sima fotó volna? Kártyaolvasó kell hozzá?
2012. jún. 6. 23:08
 10/10 anonim ***** válasza:
Én azzal szoktam, de mindegy hogy csinálod, a lényeg hogy menjen át minden. :)
2012. jún. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!