Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericson Xperia mini...

Sony Ericson Xperia mini telóm van. Ha letöltök rá olyan játékot amihez net kapcsolat szükséges, pl. Bakery Story, Farm story. Kell érte fizetni?

Figyelt kérdés
Mármint le van töltve,de ha játszani szeretnék vele,kell a netkapcsolat,na akkor vesz le pénzt?Előfizetős vagyok,nem szeretnék meglepődni,ha jön a számla...

2012. jún. 7. 12:53
 1/4 fairi1 ***** válasza:

Igen ha mobilnetre felmegy akkor fizetsz mint a meszes!

megoldás:mobilnet előfizetés kell, de lehet az előfizud tartalmazza ezt, nem tudom, nézz utána


net nincs ingyen, kivéve ha wlanra vagy csatlakoztatva és van nyitott hálózat amire fel tudsz menni vagy tudod a jelszót!

2012. jún. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm,hogy válaszoltál!

Mozaik s díjcsomagba vagyok a T-Mobilnál!

Ehhez tartozik ez is(bemásoltam):

500 MB

Nincs túlforgal-

mazási díj!

A benne foglalt

adat-forgalom

felhasználását

követően a le- és

feltöltési sebesség

legfeljebb 32 kbit/s

a fordulónapig.


Szerinted ezek alapján,akkor nem kell fizetni az ilyenfajta játékokért nekem,igaz?

2012. jún. 8. 10:43
 3/4 fairi1 ***** válasza:

ne aggódj, nem lesz baj!

500 mega sokra elég, majd folyamatosan nézd nemnyit "eszik"a játék, és kitapasztalod mennyit játszhatsz. Ha van nyitott wifi akkor azt preferáld! van pár progi amivel nézhető a mobilnetezés, pl 3G watchdog

2012. jún. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszodat!:)
2012. jún. 9. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!